نتایج جستجو برای عبارت :

تفاوت اینترنت با اینترانت چیست و عملکرد هر کدام

فصل فوتبالی آغاز شده و فیفا 20 و PES 2020 به عنوان پرطرفدارترین بازی‌های شبیه‌ساز فوتبال در دسترس کاربران قرار گرفتند. فیفا و PES هر کدام امسال نظرات مثبت و منفی گوناگونی دریافت کردند و هر کدام مناسب گروه خاصی از کاربران هستند. در ادامه به تفاوت‌ها و شباهت‌هایی که میان این دو بازی وجود دارد خواهیم پرداخت.
ادامه مطلب
وبلاگ و وبسایت چه تفاوت هایی دارند؟
امروزه طراحی وبسایت و ایجاد وبلاگ هر دو در دنیای وب رایج هستند. وبلاگ ها و وبسایت ها شباهت های ظاهری زیادی به هم دارند؛ به همین دلیل تشخیص و تمایز آن ها از یکدیگر نسبتا دشوار است. با این وجود هر کدام از این دو، ویژگی ها و قابلیت های مخصوص به خود را دارند.

ادامه مطلب

تفاوت روحیەی فرد ذهن آگاه با فرد معمولی
تفاوت روحیە افراد ذهن آگاه با فرد معمولی در ۷ عنصر اساسی است. حقیقت اگر بخواهیم تفاوت
روحیەی فرد ذهن‌آگاه با فرد معمولی را مشخص کنیم باید هفت عنصر کلیدی ذهن آگاهی را از قبل بشناسیم
تا بتوانیم نسبت به ذهن‌آگاه بودن یک فرد یا معمولی بودن او اظهار نظر کنیم. شما می توانید با استفاده
از این ۷ عنصر و همچنین راهکارهای شاد زیستن و داشتن آرامش درونی در زندگی نیز ذهنی آگاه داشته باشید
تا نسبت به اتفاق های پی
تفویض اختیار به افرادی که دارای عملکرد بالا
هستند داده می شود. تفویض اختیار غنی سازی شغل و رشدی و بالندگی افراد می باشد.
تفویض اختیار با عملکرد بالاتر زیردست همبستگی دارد  در صورتی که مشارکت در قدرت با عملکرد پایین تر
نیز همبستگی دارد. وجود چنین بازده های سازمانی بالقوه  در نفس تفویض اختیار برخلاف مشارکت در
قدرت،امری مشخص است وتوانایی و مسولیت زیردستان 
را برای  تکلیفی که برعهده دارند در
نظر می گیرند.به کارکنان که واجد عملکرد بالاهستند در
کراتین 
بر اساس تحقیقات متعددی که طی دهها سال صورت گرفته است، مشخص شده که کراتین موجب بهبود عملکرد ورزشی در رشته های پر شدت، سرعتی و قدرتی می شود.در عملکرد قدرتی موجب افزایش 15 درصدی قدرت جلوبازو در طی 6 هفتهدر فوتبالیستها موجب بهبود سرعت استارتهای 5 و 15 متریدر شناگران نخبه موجب افزایش سرعت و بهبود رکوردافزایش توان در رکاب زنی پس از 4 روز مصرفبهبود رکورد استارت های 40 متر و.......کراتین چگونه موجب بهبود عملکرد میشود؟مصرف کراتین موجب افزایش ذخیر
آشنایی با تفاوت عشق زن و مرد به زوجین کمک می‌کند تا با مشکلات کمتری مواجه شوند و با آگاهی نسبت به این مسئله بتوانند بسیاری از اختلافات و سوء تفاهمات بین خود را حل کنند. بسیاری از زوجین در جلسات مشاوره خانواده به علت عدم آشنایی با تفاوت‌های میان بیان و بروز عشق در خود و همسرشان احساس ناامیدی کرده و تصور می‌کنند فرد مقابل دیگر عاشق آن‌ها نیست. در صورتی که اگر با این تفاوت‌ها آشنا شوید روابط عاطفی‌تان بهتر از قبل شده و ارتباطی صمیمی با همسرت
توضیحات فایل
دانلود سوالات و جزوه ضمن خدمت روانشناسی تفاوت های فردی
کاربران گرامی ،محتوای این فایل شامل جزوه کامل و سوالات دوره ضمن خدمت روانشناسی تفاوت های فردی با فرمت پی دی اف و ورد جهت استفاده تمامی کارمندان اموزش و پرورش و سایر ارگان های دولتی و غیر دولتی، در آزمون ضمن خدمت روانشناسی تفاوت های فردی می باشد که پس از پرداخت آنلاین می توانید این محصول را از وبسایت دریافت و دانلود نمایید.
این مجموعه دارای سوالات تستی فراوان مطابق با مواد
ولایت اهل بیت علیهم السلام و برائت از دشمنان ایشان شرط اصلی شناخت خداست
ثقة الاسلام کلینی قدس الله روحه الشریف روایت کرده است:
۱- الحسین بن محمد، عن معلى بن محمد، عن الحسن بن علی الوشاء قال: حدثنا محمد ابن الفضیل، عن أبی حمزة قال: قال لی أبو جعفر علیه السلام: إنما یعبد الله من یعرف الله، فأما من لا یعرف الله فإنما یعبده هكذا ضلالا قلت: جعلت فداك فما معرفة الله؟ قال: تصدیق الله عز وجل وتصدیق رسوله صلى الله علیه وآله وموالاة علی علیه السلام والا
آب مایه‌ی حیات است و همه‌ی ما می‌دانیم که نوشیدن یک لیوان آب خنک وقتی که تشنه هستیم چه حس بی‌نظیری دارد. اما آیا آب سرد همیشه بهترین انتخاب است؟ آیا زمان‌هایی نیز وجود دارد که باید آب گرم بنوشیم؟
برخی از کارشناسان هنوز تردید دارند که نوشیدن آب با چه دمایی بهترین حالت برای هیدراسیون بدن است. دمای درونی بدن ما ۳۷ درجه است که تفاوت بسیار زیادی با آن یک لیوان آب سردی دارد که با لذت می‌نوشیم.
در طب سنتیِ بیشتر سرزمین‌ها روی اهمیت دمای آبی که نو
فیلم نحوه عملکرد دستگاه نانو گلس - کاردن با دستگاه نانو گلس زن

لینک فیلم 
https://www.aparat.com/v/9uzp7
عکس دستگاه نانو گلس
در اینجا قصد داریم عکس پکجی نانو گلس را به شما معرفی کنیم . تنها دستگاهی که به درد میخوره این دستگاه میباشد. برادران کریم زاده به شما این اطمینان را میدهند که ار از ما دستگاه نانو گلس را خریداری کنید ضمانت بازگشت وجه را هم میدهیم . یک سری از سایتها در حال فروش دستگاه های نانو گلس تقلبی هستن . پکیج دستگاه نانو گلس ما مایع های نانو کردن
داروی ژلوفن مسکن ژله ای شکل بوده و تنها تفاوت آن با ایبوپروفن ژله ای بودن آن است. هر دوی این داروها مسکن های ضدالتهابی غیراستروئیدی هستند و از نظر ظاهر متفاوت اند. مهم ترین عملکرد داروی ژلوفن دردزدا بودن آن است و از طریق عملکرد محیطی که کاهش فعالیت پروستاگالاندین (واسطه های شیمیایی مشابه کلسترول که در واکنش به بیماری ترشح می شود) و احتمال جلوگیری از ترکیب یا عمل سایر مواد را به دنبال دارد،گیرنده های درد را نسبت به محرک های مکانیکی یا شیمیایی
1. در بخش های مختلف آسیا مردم از چه نظر با یک دیگر تفاوت دارند؟
دین، زبان، آداب و رسوم و سبک زندگی 
2. کدام نواحی آسیا بسیار کم جمعیت یا خالی از جمعیت آسیا است؟  چرا؟ 
نواحی مرتفع چون فلات تبت و هیمالیا و بیابانهای وسیع، خالی از جمعیت یا کم جمعیت است. به دلیل مساعد نبودن شرایط آب و هوایی. 
3. در کدام قسمت از آسیا جمعیت انبوهی به طور متراکم زندگی میکنند؟ 
در جنوب و جنوب شرقی آسیا. 
ادامه مطلب
در این مطلب سعی دارم برای دوستانی که آشنایی چندانی با ساز و کار قالب وبلاگ ندارن ، یه سری توضیحات بیان کنم که بیشتر در جریان عملکرد کدهای قالب وبلاگشون قرار بگیرن ! بالاخره ممکنه سال ها وبلاگ داشته باشید اما اصلا با نحوه عملکرد کد قالبتون آشنایی نداشته باشید و این از نظر من خوب نیست !
پس شروع می کنیم :
یک قالب در ساده ترین حالت ممکن ، تنها از زبان نشانه گذاری اچ تی ام ال استفاده می کنه ! بسیاری از جاها دیدم که از اچ تی ام ال بعنوان زبان برنامه نوی
گیر افتاده ام
میان انسان های پر ادعا
همان ها که شعارِ زندگی هر کس مربوط به خود اَش است سر می دهند
اما در مواجه با پوششی متفاوت، فکری متفاوت، نگاه و زندگی متفاوت
می شوند قاضیانِ علامه دهر
دست در دست یکدیگر، مشت مشت حرف ویرانگر به دهان، نگاه های قضاوتگر در چشمان
می تازند به بی پناهانی که تنها تفاوت شان، تفاوت آنهاست
گیر افتاده ام میان انبوه نگاه هاشان، حرف هاشان، ادعا و شعار هاشان
همان هایی که عینک روشن فکری بر چشم زده اند و از برابری در روابط ز
با چشمانی که به تیرگی شب شبیخون زده اند به کدام نقطه از تاریخ نقب زده ای که بودنت، فرسنگ ها بعید است و دور، به کدام قصه عاشقانه سفر کرده ای که مجنون بر لیلی نگاهت کرنش می کند، به کدام جوخه فرمان آتش داده ای که هویدا حلاج وار سر دار را طلب میکند و در کدامین آیه نازل شده ای که سهراب محمد وار به معراج می خواندت.

کدام خوانش دیگر رامیان جمله بگردانمکه در «به پنجره‌ها بنگر»خیالِ پرزده‌ای باشد؟کدام خواهش دیگر رابه گوش باد فروخوانمبه شوق آنکه پس از چندیمحالِ سرزده‌ای باشد؟کدام پنجره می‌بازد؟کدام پنجره می‌بندد؟کدام آینه غمگین است؟کدام آینه می‌خندد؟میان قاب لب دیوارهجوم جمعیتی خوشحالاز آن جهت که حضوری نیستبه راه وحشت و استیصالرسیده‌ایم به فرداهازمان کرشمهٔ نو داردبه جنگلی که در آن حتیشغال حق وتو دارد. 
غلامرضا آقاسی
توضیحات جامع برای راحتی شما در خرید پروژکتور ۵۰ وات اس ام دی :در ابتدای امر باید بدانید که شرکت وی ال سی لایت با سابقه چندین ساله در تولید و عرضه انواع پروژکتور توانسته است اعتبار زیادی در این عرصه کسب نماید .هدف گروه وی ال سی لایت تولید و حمایت از کالای ایرانی می باشد.
تفاوت پروژکتور های SMD و COB
در واقع برای این که بتوان ال ای دی را بر روی یک مدار چاپی متصل نمود .دو طرز مختلف وجود دارد که یکی از این‌راه ها به نام اس ام دی و طریق دیگر به نام سی
توضیحات جامع برای راحتی شما در خرید پروژکتور ۵۰ وات اس ام دی :در ابتدای امر باید بدانید که شرکت وی ال سی لایت با سابقه چندین ساله در تولید و عرضه انواع پروژکتور توانسته است اعتبار زیادی در این عرصه کسب نماید .هدف گروه وی ال سی لایت تولید و حمایت از کالای ایرانی می باشد.
تفاوت پروژکتور های SMD و COB
در واقع برای این که بتوان ال ای دی را بر روی یک مدار چاپی متصل نمود .دو طرز مختلف وجود دارد که یکی از این‌راه ها به نام اس ام دی و طریق دیگر به نام سی
معایب و تفاوت شیشه دوجداره با سه جداره :پنجره سه جداره نیز مانند همه محصولات ساختمانی مشکلاتی دارد که در این قسمت شرح می دهیم :وزن شیشه سه جداره نسبت به شیشه دوجداره بالا می شد به همین علت در پروفیل های ضعیف با ایراداتی مواجه می شود از جمله لنگه بازشو در عرض لنگه بازشو دچار محدودیت می باشد.دارای قیمت بیشتری است و گران تر می باشد.شیشه سه جداره هنگامی عملکرد صحیحی دارند که دیوار ها به درستی عایق بندی شده باشند در غیر این حالت پیشنهاد نمی شود.به
یکی از مواردی که اکثر زبان آموزها رو گیج میکنه تفاوت سه تا فعل مهم see ،
look و watch در زبان انگلیسی هست. این سه تا فعل میتونن به معنای دیدن ، نگاه کردن و تماشا کردن استفاده شن ولی طبق معمول یه سری استثنا و تفاوت تو کاربردشون وجود داره که تو این مطلب با هم یاد میگیریم.
برای مشاهده ادامه مطلب تفاوت see و look و watch در زبان انگلیسی کلیک کنید.

ارگ خرگوش یک ارگ زیبا و جذاب برای کودکانی که علاقه مند به اسباب بازیها و آلات موسیقی میباشند.تفاوت است که دنیا را می سازد. همانطور که آدم ها هر کدام دارای ویژگی هایی هستند که آن ها را منحصر به فرد می کند. امروزه دنیای اسباب بازی ها نیز آن قدر تفاوت وجود دارد که زمینه ساز این همه تنوع شده است. تنوع در شکل ،رنگ ،طرح،اندازه ،جنس و حتی نوع باعث شده تا ما به راحتی بر اساس سلیقه خود آن چه را که واقعا دوست می داریم و حتی در ذهن مان خطور می کند را می توا
استرس یکی از مهم‌ترین علل بروز اختلالات جسمی و روانی است؛ بررسی‌های گوناگون نشان دهنده این است که 70 تا 90 درصد بیماری‌ها با استرس ارتباط دارند؛ فهرست بیماری‌های ناشی از استرس، سرطان، بیماری قلبی، آسم و میگرن را در برمی‌گیرد.

علل فیزیکی محیطی و اجتماعی استرس را اصطلاحاً عوامل استرس زا گویند؛ برخی استرس را پاسخ غیراختصاصی بدن به هر موقعیتی می‌دانند که نیاز به سازگاری داشته باشد؛ خواه موقعیت خوشایند باشد (ارتقای شغلی) و خواه ناخوشایند (
زندگی کردن زیر یک سقف یک واقعیت است و با شخصیت‌های واقعی زن و شوهر سر و کار دارید و جایی برای رویا پردازی نیست.
شناخت درست از تفاوت‌ها و شباهت های بین دختر و پسر و خانواده های کمک می کند تا با شناخت از این تفاوت ها با دید باز تر و آگاهانه تر تصمیم گیری کنید.
در تصمیم گیری قبل از ازدواج باید به تفاوت ها و بعد از ازدواج بیشتر به شباهت هایشان اهمیت بدهید، زیرا توجه به تفاوتها، به انتخاب عاقلانه کمک می کند و اهمیت دادن به شباهت ها بعد از ازدواج، موج
آیا می خواهید یک توسعه دهنده ی Front End یا یک توسعه دهنده ی back end باشد؟ شناخت اهداف شغلی خود را در پایان بوت کاپ کدینگ می توانید ساده تر کنید که کدام مدرسه برای شما مناسب است. اگر با این شرایط آشنا نباشید می توانید این کار را انجام دهید. اما اکنون نگران نباشید که این راهنما را داشته باشید. بیایید به تفاوت بین توسعه وب سایت Front End و  back end
 توسعه حفاری: کدام زبان برنامه نویسی شما یاد بگیرند، کدام مدارس به آنها یاد می دهد، و آنچه که از یک حرفه به عنوان
توضیحات: تفاوت وبلاگ و طراحی سایت

تفاوت اصلی بین وبلاگ و وب سایت این است که وبلاگ برای وب سایت ها ایجاد می شود و وب سایت ها مکانی هستند که وبلاگ ها در آن نوشته می شوند.
وبلاگ ها مجلاتی آنلاین برای استفاده ی عموم می باشند. تفاوت بیشتر این دو را در مطلب زیر مطالعه نمایید

ادامه مطلب
اگر به سایت ایرانسل مراجعه کرده باشید یا با حضور در یکی از دفاتر این شرکت برای اینترنت ثابت TD-LTE ثبت‌نام کنید؛ چندین مودم TD-LTE به شما پیشنهاد می‌شود. کدام‌یک از مودم‌های TD-LTE ایرانسل برای شما مناسب است؟
این روزها برای استفاده از اینترنت بی‌سیم و قابل حمل دو گزینه پیش‌رو دارید: اینترنت ۴G و اینترنت TD-LTE. ما قبلا در یک مقاله دیگر به طور مفصل درباره تفاوت‌های هریک از این دو نوع اینترنت و مودم‌های آن‌ها صحبت کردیم. 
اما اگر تصمیم خودتان را گرفت
1- آمار: کار آماری پرتو : بررسی فرض هر چه تمایز در نمرات ارزیابی عملکرد بیشتر باشد رضایت از مدیریت عملکرد هم بیشتر می شود. از روی محاسبه کوواریانس که حدود 0.4 شده بود. میانگین انحراف معیار هر بخش (میانگین میانگین نمرات 12 ماهه پرسنل) محاسبه شده و با رضایت از آیتم مدیریت عملکرد، همبستگی آن سنجیده شده است.
پکیج تک مبدل و دو مبدل
برای پی بردن به تفاوت پکیج تک مبدل و دو مبدل ابتدا باید عملکرد هر دو را بررسی کنیم.
و سپس به تفاوت های آن ها برسیم.
پکیج تک مبدل یا بی ترمیک عملکردی مشابه آبگرمکن فوری دارد.
در این مدل ها فقط از یک مبدل اصلی استفاده می شود که هم وظیفه ی گرم کردن آب مصرفی را دارد هم  آب مورد نیاز سیستم گرمایش.
زمانی که تقاضای آب گرم از سمت مصرف کننده می شود، آب شهر وارد دستگاه و مبدل اصلی می شود.
و با در معرض مستقیم قرار گرفتن شعله گرم می شود
باتری چرخه عمیق و باتری خودرو
در این مقاله قصد داریم در مورد تفاوت باتری چرخه عمیق و باتری خودرو کمی صحبت کنیم. همانطور که می دانید باتری ها از نظر ساختار تفاوت هایی دارند که آنها را متمایز کرده و هریک کاربرد ها و طول عمر مختص خود را دارند. پس از مطالعه این مقاله شاید برایتان این سوال پیش بیاید که نوع دیگر باتری که یو پی اس یا سیلد ساکن نامیده می شود چه تفاوتی با این دو نوع باتری دارد، برای پی بردن به این مطلب می توانید مقاله تفاوت باطری خودرو
اگر شما هم قصد راه اندازی سایت برای
خود یا کسب و کارتان دارید حتما تا به حال با پسوند های دامنه آشنا شده اید
، .com و ir و org و info پسوند های محبوبی هستند که می توانید برای سایت
خود انتخاب کنید ، اما سوال اینجاست ، برای سایتی که قصد دارید زمان زیادی
صرف طراحی آن نمایید کدام پسوند دامنه بهتر است ؟ تفاوت دامنه com و ir
چیست ؟ کدامیگ از این پسوند ها برای یک سایت که محصول برندی ارائه می کند
بهتر است ؟ آیا این پسوند ها در سئو و بازدید تاثیر دارند ؟ اینها س
میل جنسی و عملکرد جنسی در مردان تحت تاثیر عوامل مختلفی است که در ادامه به چند نکته مهم برای بهبود عملکرد جنسی اشاره می شود.به گزارش سلامت نیوز به نقل از سایت سیمرغ، اگر از آن دسته مردانی هستید که تمایل به بهبود عملکرد جنسی خود دارید، بهتر است بدانید تنها نیستید و مردان زیادی این تمایل را دارند.بهبود عملکرد جنسی عبارت است از رفع مشکلات موجود و پیدا کردن روش هایی جدید برای رضایت هر دو شریک جنسی. داروهای زیادی برای بهبود عملکرد جنسی وجود دارد،
سخت نگیریم. با خودمان و دیگران دوست و رفیق باشیم و بدانیم «تفاوت‌ها ارزشمند هستند». زیباییِ دنیا به تفاوت‌هاست.
یکی قدبلند و یکی کوتاه، یکی چاق و یکی لاغر، یکی سبزه و یکی سفید. این تفاوت‌هاست که زیبایی ایجاد می‌کند. اگر تاریکی نباشد، روشنایی معنا پیدا نمی‌کند. اگر زرد نباشد قرمز معنا پیدا نمی‌کند. نخواهیم که همه مثل هم بشویم.
نخواهیم همه از یک راه برویم یا مثلِ هم بپوشیم یا مثل هم بخوریم یا مثل هم فکر کنیم.
خلق تفاوتها حکمتی دارد
تفاوت‌ها
صلاح کار کجا و منِ خراب کجا
ببین تفاوت ره کز کجاست تا به کجا
دلم ز صومعه بگرفت و خرقه سالوس
کجاست دیر مغان و شراب ناب کجا
چه نسبت است به رندی صلاح و تقوا را
سماع وعظ کجا نغمه رباب کجا
ز روی دوست دل دشمنان چه دریابد
چراغ مرده کجا شمع آفتاب کجا
چو کحل بینش ما خاک آستان شماست
کجا رویم بفرما از این جناب کجا
مبین به سیب زنخدان که چاه در راه است
کجا همی‌روی ای دل بدین شتاب کجا
بشد که یاد خوشش باد روزگار وصال
خود آن کرشمه کجا رفت و آن عتاب کجا
قرار و خواب
امروزه سبک ها و مدل های متنوعی در طراحی دکوراسیون داخلی وجود دارد که گاهی کاملا متمایز از همدیگر و گاهی با تفاوتی ظریف اجرا می شود. با این حال هر کدام ویژگی، بافت و عملکرد خاص خود را دارند که برای الهام گرفتن و یا آگاهی یافتن از بخش های منحصر به فرد برای ایده پردازی و یا دانستن پیشینه طرح و همچنین نشان دادن خلاقیت موجود در هر طرح، نمونه ای ارائه می دهند. بنابراین دانستن اینکه چه چیزی سبک های طراحی داخلی را از هم متفاوت می کند، می تواند خیلی راح
در این مقاله قصد داریم به ارائه اطلاعاتی در مورد دلایل تفاوت قیمت فرش دستباف بپردازیم اگر شما هم تمایل دارید تا در این خصوص اطلاعاتی بدست آورید همراه ما باشید.عوامل متعددی در تفاوت قیمت فرش دستباف موثر هستند که در این مقاله به آن ها اشاره خواهیم کرد. به طور کلی کسانی که در زمینه خرید و فروش فرش های دستباف تخصص دارند هنگامی که می خواهند در مورد قیمت یک فرش نظر بدهند و یا دو فرش را از نظر ارزش با هم مقایسه کنند به عوامل دخیل در تفاوت قیمت فرش ها
یک روز که به یک دیوانه رسیده بودم به او گفتم :
ما (من و تو)یک شباهت داریم و یک تفاوت !!!
دیوانه دهانش را طوری باز گذاشته بود که انگار با گلویش حرفهای مرا می شنوید.
گفتم:اینکه هر دوی ما رنج می بریم این شباهت بین ماست و اینکه من خودم با اراده خودم رنج را انتخاب کرده ام ولی تو انتخاب شده ای و سهمی در انتخاب خویش نداشتی، این تفاوت ماست .
دیوانه گفت :بگذار چیزی را به تو بگویم .گفتم :می شنوم .گفت :بهتر است که بفهمی !!
و بلافاصله گفت :اینهایی که تو گفتی تفاوت م
 لینک فیلم رضایت مشتریمون از دستگاه نانو گلس اصلی
https://www.aparat.com/v/0QKtF

لینک فیلم 
عکس دستگاه نانو گلس
در اینجا قصد داریم عکس پکجی نانو گلس را به شما معرفی کنیم . تنها دستگاهی که به درد میخوره این دستگاه میباشد. برادران کریم زاده به شما این اطمینان را میدهند که ار از ما دستگاه نانو گلس را خریداری کنید ضمانت بازگشت وجه را هم میدهیم . یک سری از سایتها در حال فروش دستگاه
یک روز که به دیوانه رسیده بودم به او گفتم :
دیوانه دهنش رو طوری باز گذاشته بود که انگار با گلویش حرفهای مرا می شنوید.
گفتم:اینکه هر دوی ما رنج می بریم این شباهت بین ماست و اینکه من خودم با اراده خودم رنج رو انتخاب کردم ولی تو انتخاب شدی و سهمی در انتخاب نداشتی و گناهی نداری این تفاوت ماست .
و بلافاصله گفت :اینهایی که تو گفتی تفاوت من
یک روز که به یک دیوانه رسیده بودم به او گفتم :
دیوانه دهنش رو طوری باز گذاشته بود که انگار با گلویش حرفهای مرا می شنوید.
گفتم:اینکه هر دوی ما رنج می بریم این شباهت بین ماست و اینکه من خودم با اراده خودم رنج رو انتخاب کردم ولی تو انتخاب شدی و سهمی در انتخاب نداشتی و گناهی نداری این تفاوت ماست .
و بلافاصله گفت :اینهایی که تو گفتی تفاوت
به آمدن ها اعتباری نیست وقتی درها از باز و بسته شدنِ مدامصدای جیغ‌شان درآمده که نیاوقتی بالابر ساختمانهمیشه به همکف برمیگرددبه آمدن ها اعتباری نیستوقتی از زمین به آسمان باران و هی باران... "اخیرا" در کدام "آخرین بازدید" معنا میگیردامید روی کدام دیوار یادگار میگذارد کدام کوچه را آذین می بندند و به کدام شیرینی وعده سفارش داده‌اندوقتی به آمدن ها اعتباری نیست...؟
در زمینه تست نرم افزار ، یکی از جنبه های اصلی که کارایی یک محصول را پس از انتشار (Release) آن تضمین می کند ، ارزیابی آن تحت تست عملکرد (کارایی) می باشد.
به تست عملکرد Perf Testing نیز گفته می شود، تست عملکرد زیر مجموعه ای از مهندسی عملکرد (Performance engineering) می باشد. تست کارایی برای اطمینان از عملکرد مناسب و کامل نرم افزار در زمانی که نرم افزار تحت بار زیادی قرار می گیرد استفاده می شود. همانطور که قبلا گفته شد تست کارایی زیر مجموعه ی تست Non_Functional می باشد.
این ف

پروتئین ها بخش ضروری رژیم غذایی هستند.آنها به ساخت,تعمیر و نگهداری ساختارهای بدن کمک می کنند.غذاهایی با منشا  گیاهی و حیوانی میتوانند پروئین داشته باشند اما این دو نوع پروتئین کمی با یکدیگر متفاوت هستند.
پروتئین ها در سرتاسر بدن وجود دارند,در همه چیز از عضلات گرفته تا استخوانها, پوست و مو.بدن نمی تواند پروتئین ها را ذخیره کند بنابراین پروتئین لازم برای این فعالیت ها مستقیم از غذاها تامین می شود.
پروتئین ها از آمینواسیدها بوجود آمده اند.ب
این گزارش در ادامه گزارش وضعیت عملکرد 10 شرکت بورسی در بهمن و به منظور اصلاع‌رسانی سریع به مخاطب و جلوگیری از ارائه حجم زیادی از اطلاعات در  یک جدول، به صورت سلسه‌وار در اختیار مخاطبان قرار می‌گیرد. لازم به ذکر است که انتخاب شرکت‌ها براساس اولویت انتشار عملکرد ماهانه در سامانه کدال است. در
ادامه مطلب

متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد.توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آخرین نسخه می باشدبا این حال ممکن است مرورگرتان توسط پلاگین خود قابلیت پخش این فایل را برای تان فراهم آورد.

دریافتمدت زمان: 3 دقیقه 55 ثانیه

در این قسمت خواهیم دید که چه تفاوت هایی بین رشته های شاخه فنی حرفه ای و رشته های شاخه کار دانش وجود دارد و انتخاب کدام رشته از کدام شاخه برای ما بهتر است!

برای

لینک فیلم 
عکس دستگاه نانو گلس
در اینجا قصد داریم عکس پکجی نانو گلس را به شما معرفی کنیم . تنها دستگاهی که به درد میخوره این دستگاه میباشد. برادران کریم زاده به شما این اطمینان را میدهند که ار از ما دستگاه نانو گلس را خریداری کنید ضمانت بازگشت وجه را هم میدهیم . یک سری از سایتها در حال فروش دستگاه
بسیاری از ما دو واژه‌ اینترنت (Internet) و اینترانت (Intranet) را با هم اشتباه می‌گیریم. اختلافات زیادی بین این دو وجود دارد، برای مثال دسترسی اینترنت به روی همه باز است درحالی‌که اینترانت به عنوان یک سازمان خصوصی، برای دسترسی نیاز به اجازه‌ ورود دارد. از آنجا که اینترنت به روی همه باز است، نیاز به ایجاد شبکه‌ای وجود داشت که در انحصار یک محدوده مشخص مانند سازمان یا اجتماع خصوصی، مدرسه، کالج، دانشگاه و ... باشد.در نتیجه اینترانت و اکسترانت پا به عرص
بسیاری از ما دو واژه‌ اینترنت (Internet) و اینترانت (Intranet) را با هم اشتباه می‌گیریم. اختلافات زیادی بین این دو وجود دارد، برای مثال دسترسی اینترنت به روی همه باز است درحالی‌که اینترانت به عنوان یک سازمان خصوصی، برای دسترسی نیاز به اجازه‌ ورود دارد. از آنجا که اینترنت به روی همه باز است، نیاز به ایجاد شبکه‌ای وجود داشت که در انحصار یک محدوده مشخص مانند سازمان یا اجتماع خصوصی، مدرسه، کالج، دانشگاه و ... باشد.در نتیجه اینترانت و اکسترانت پا به عرص
خرید دستگاه نانو گلس

لینک فیلم 
عکس دستگاه نانو گلس
در اینجا قصد داریم عکس پکجی نانو گلس را به شما معرفی کنیم . تنها دستگاهی که به درد میخوره این دستگاه میباشد. برادران کریم زاده به شما این اطمینان را میدهند که ار از ما دستگاه نانو گلس را خریداری کنید ضمانت بازگشت وجه را هم میدهیم . یک سری از سای
تفاوت بین رهبر و مدیر
موفقیت، کم و بیش در دسترس همه برندها  هست، اما قله موفقیت را کسانی فتح میکنند که از رهبری بیش از مدیریت  در سازمان برخورد هستند
حاصل  تحقیقات ادوارد دمینگ نشان میدهد که  حدود %۸۵ خطاها ناشی از وجود کاستی هایی در سیستم ها و فرایندهاست تا اینکه  ناشی از کارکنان باشد.
بجای آزار کارکنان برای بهتر انجام دادن  کارهای  بد؛ کارهای بهتری را برای انجام دادن به آنها بسپارید!
واین امر مستلزم برخورداری از رهبری است !
هر تیم به یک مد
تفاوت پنجره pvc با یو پی وی سی:در این مقاله به بررسی تفاوت پنجره pvc با upvc می پردازیم. همان طور که می دانید صنعت درب و پنجره سازی هر روزه در حال پیشرفت است. پنجره یو پی وی سی از آخرین مدل های پنجره دو جداره است. قبل از upvc پنجره های pvc مورد استقبال بودند. در واقع یو پی وی سی نسخه پیشرفته تری از پی وی سی است.

ادامه مطلب
کدام دستگاه بتن کن بهتر است برای عمل تخریب دیوار ها و سطح هایی که معمولا فلزی نیستند وجود ابزاری نیاز است تا این کار را به صورت حرفه ای انجام دهد یکی از ابزارهای برقی که برای این کار وجود دارد چکش تخریب نام دارد چکش های تخریب دو دسته هستند دسته اول رای کارهای آسان و سبک و دسته دوم برای عملیات های بسیار سنگین است.
به‌احتمال‌ زیاد شما می‌توانید به‌ صورت پیوسته از دریل چکشی سوراخ‌های کوچک، بر روی بتن ایجاد نمایید. اما ایجاد سوراخ‌های زیاد ب
جکمت اشراق یا جکمت مشاء؟ یا گزینه سومی در کار است؟
گزینه سوم را فعلا نمی گویم
وقتش که شد خودتان می فهمید 
موضوع کمی تربیتی است و مجال می خواهد درک این سخن
پس بگذار این نکته خیس بخورد 
اما نکته ای که مد نظرم آمد این است که شما کدام را می پسندید؟ 
راه عقلی را بیشتر می پسندی؟
راه قلبی را بیشتر می پسندی؟
کدام به مذاق تو خوش می آید؟
هر کدام راهی است یکی را صوفی می نامند 
آن دیگری را عارف می نامند  
و هر کدام به طریق طی مسیر می نمایند...
پس کدامین را بای
اگر شما مدیریت رستورانی را بر عهده دارید می بایست بدانید معیارهای مختلفی برای سنجش عملکرد رستوران شما وجود دارد که نیازمند دنبال کردن آن ها هستید تا به مرور زمان ارزیابی های لازم را انجام دهید و از سلامت کسب و کار خود مطلع گردید.

مدیران رستوران با بررسی منظم  معیارهای سنجش عملکرد می توانند روند منفی طی شده در کسب و کار خود را ردیابی کنند تا از این طریق بتوانند برای بهبود شرایط رستوران اقدامات مناسب تری را ترتیب داد.
افزایش کارایی و سودآور
بسیاری از افراد اخیراً از من درمورد تفاوت های تبلت های گرافیکی و قلم های دیجیتالی سوال کرده اند ، زیرا آنها خودشان اینقدر سخت خوانده اند و هنوز نمی دانند کدام یک از اهدافشان متناسب است. انتخاب ابزار مناسب برای کار ضروری است مگر اینکه بخواهید برای خودتان کار کنید – شما یک صفحه …The post قلم دیجیتال یا نمودار قرص؟ از ابزار مناسب برای کار استفاده کنید appeared first on باشگاه مشتریان خبری اینفوجاب.
via باشگاه مشتریان خبری اینفوجاب https://ift.tt/2A4Uzvk
مشاهده مطل
تفاوت دوربین مداربسته HD و FULL HD
منبع: سایت  http://tticctv.com

سیستم های نظارت تصویری HD و مگاپیکسلی موضوع بحث بر انگیزی در حوزه صنایع امنیتی محسوب می شوند کیفیت تصویر HD ،FULL HD ،ULTRA HD ،4Kو ...هر کدام داری ویژگی های خاص خود هستند. در این مقاله قصد داریم تا شما را به طور کامل با این مبحث آشنا کنیم..
ادامه مطلب
فیبر یکی از مواد مغذی است که پایه ای گیاهی داشته و در دسته خوراکی های کربوهیدرات دسته بندی می شود. مصرف غذاهای دارای فیبر برای بدن ضروری است زیرا که این ماده در برابر آنزیم های روده مقاوم بوده و هضم نمی شود و در روده آبی زیادی را جذب می کند در نتیجه در هضم غذا ها و بهبود عملکرد دستگاه گوارش موثر است.
فیبر دارای دو نوع محلول و نامحلول است، فیبر محلول حالت ژل داشته و به عنوان قوام دهنده عمل می کند در حالی که فیبر نامحلول می تواند تا 20 برابر وزن خود
دو واژه‌ RAM و ROM را بسیار شنیده‌ایم، اما برای بسیاری از ما این ابهام وجود دارد که هر یک از حافظه‌ها چه هستند؟ یا تفاوت RAM و ROM چیست؟ به طور کلی می‌تواند گفت RAM که مخفف random-access memory یک حافظه خواندنی و نوشتنی است که به طور همزمان می‌تواند اطلاعات را ذخیره و فراخوانی کند.در مقابل ROM یا Read-only memory یک حافظه فقط خواندنی است که اطلاعات مورد نیاز برای راه اندازی سیستم روی آن ذخیره می‌شود. اگر کاربرد و تفاوت ROM و RAM‌ برای شما هم جذاب است، با ما همراه باشید
دو واژه‌ RAM و ROM را بسیار شنیده‌ایم، اما برای بسیاری از ما این ابهام وجود دارد که هر یک از حافظه‌ها چه هستند؟ یا تفاوت RAM و ROM چیست؟ به طور کلی می‌تواند گفت RAM که مخفف random-access memory یک حافظه خواندنی و نوشتنی است که به طور همزمان می‌تواند اطلاعات را ذخیره و فراخوانی کند.در مقابل ROM یا Read-only memory یک حافظه فقط خواندنی است که اطلاعات مورد نیاز برای راه اندازی سیستم روی آن ذخیره می‌شود. اگر کاربرد و تفاوت ROM و RAM‌ برای شما هم جذاب است، با ما همراه باشید
حتی امروز هم با این همه وبگردی که کاربران انجام می دهند، درصد کمی از افراد، از رقابت بین موتور های جستجو باخبرند و مابقی افراد فکر می کنند که همه اینترنت در همین گوگل است و بس!
البته در اینکه گوگل برترین موتور جستجوی حال حاظر است و به خودی خود دنیای وسیعی دارد شکی نیست. اما گوگل همه چیز تمام نیست و در موارد متعدد دیده شده که سایر موتور های جستجو عملکرد متفاوت یا بهتری از خود نشان می دهند.
البته حدود ده سال پیش کاربران مردد بودند که بین موتورهای
قهرمانان حافظهیک مطالعه از یادگاران استثنایی هیچ توانایی شناختی برتر و هیچ تفاوت ساختاری در مغز آنها را نشان نداده است. این اختلافات در فعالیت های مغزی را نشان می دهد که به نظر می رسد استفاده از یک مأموریت فضایی را منعکس می کند. 9 نفر از 10 قهرمان حافظه استفاده خود را از روش loci تأیید کردند. با وجود سالها تمرین در مونیمونیک و عملکرد چشمگیر در حفظ کردن ، هیچ ماده ای در خاکستری افزایش نیافته است ، همانطور که در مورد کسانی که دانش تخصصی دارند نیز و
نکات زیاد و مهمی هنگام راه اندازی وب سایت وردپرس وجود دارد -هر چقدر سایت بزرگ یا کوچک باشد- که باید در نظر داشته باشید. به راحتی می توانید در گرفتن ترافیک ، جمع آوری مخاطب و بازدیدکننده ، ایجاد محتوا و بهینه سازی سایت دست و پنجه نرم کنید و عملکرد سایت را بهبود ببخشید.
در این مقاله ما به بررسی پنج روش برای حفظ عملکرد عالی سایت وردپرس شما خواهیم پرداخت. با ما همراه باشید!

هاست , هاست وردپرس , خرید هاست 

ادامه مطلب
تفاوت میل ورم و سوپر ورم
پرورش و فروش کرم میل ورم بصورت زنده و خشک شده | کرم میل ورم و سوپر ورم (پرورش/استفاده)
تفاوت میل ورم و سوپر ورم
تفاوت هایی بین میلورم و سوپرورم وجود دارد که در این بخش به آنها اشاره میکنیم.
ارزش غذایی میل ورم و سوپرورم
ارزش غذایی میل ورم و سوپرورم متفاوت بوده و بسته به نیاز حیوانات خانگی شما انتخاب خواهند شد. ( بدلیل اهمیت ارزش غذایی بصورت مفصل در آینده مورد آنالیز و مقایسه قرار خواهیم داد )
ثبت سفارش فقط ارسال پیامک : ۱۸۲

برای شرح تفاوت سمعک با کاشت حلزون ابتدا به چیستی کاشت حلزون می پردازیم و مشخص می کنیم که چه افرادی کاندید استفاده از کاشت حلزون هستند و اساساً عملکرد کاشت حلزون چگونه است. سپس تفاوت سمعک با کاشت حلزون را توضیح خواهیم داد.
کاشت حلزون چیست ؟
کاشت حلزون بسیار به سمعک شبیه است. کاشت حلزون در واقع ابزار الکترونیکی کوچکی است که کمک می کند ضعف شنوایی جبران شود. کاشت حلزون نیز مانند سمعک نمی تواند شنوایی از دست رفته را به طور کامل جبران نماید و
، این یک پرسش سهل و ممتنع است
که همواره میان سینمادوستان مطرح می‌شود: با کدام فیلم‌ها بیشتر همراهی
بوده‌اید و از کدام یک از آن‌ها لذت بریده‌اید؟ «محله چینی‌ها» یا «پرواز
بر فراز آشیانه فاخته»، «جادوگر شهر از» یا «آواز در باران»؟ این انتخاب‌ها
به ذائقه هر شخص باز‌می گردد و اتفاقاً همین تفاوت سلیقه‌هاست که باعث شده
ژانرهای گوناگون همچنان ادامه حیات بدهند؛ اما با این حال درباره برخی
فیلم‌ها نظیر «پدرخوانده اتفاق نظر بیشتری وجود دا
جهت بررسی تفاوت کولر گازی اینورتر (کم مصرف) و معمولی ابتدا باید نحوه عملکرد این دو کولر را مورد  بررسی قرار داد. در مقایسه تفاوت کولرگازی اینورتر و معمولی باید توجه داشت که این دو کولر در سیکل مکانیکی و برودتی کاملا شبیه هم می باشند و فقط در مدار الکتریکی با هم تفاوت دارند.
در مدار الکتریکی کولر گازی معمولی از یک ترموستات استفاده شده که به صورت دیجیتال ( قطع و وصل) عمل میکند. این ترموستات دمای هوای برگشتی از فضای مورد نظر را سنجش و با رسیدن دما
دنیای بورس: این گزارش درخصوص عملکرد اسفند شرکت‌های بورسی و به منظور اطلاع‌رسانی سریع به مخاطب و جلوگیری از ارائه حجم زیادی از اطلاعات در یک جدول، به صورت سلسه‌وار در اختیار مخاطبان قرار می‌گیرد. لازم به ذکر است که انتخاب شرکت‌ها براساس نوبت انتشار عملکرد ماهانه در سامانه کدال است. بر این اساس وضعیت نرمال به شرایطی گفته می‌شود که اختلاف عملکردی در بازه 5- تا 5 درصد قرار گرفته باشد. در مرحله بع
ادامه مطلب
آآبگرمکن خورشیدی کویل دار  جزو آبگرمکن های نوع ترموسیفون لوله خلاء است که
علاوه بر گرمایش آب مصرفی، قابلیت گرمایش محیط و تامین آب گرم پرفشار را
دارد. با توجه به دارا بودن کویل مسی جهت گرمایش هر چه سریع تر آب مصرفی به
آبگرمکن های خورشیدی کویل دار معروف شده اند. کویل مسی موجب می شود آب سرد
وارد شده با سرعت بیشتری افزایش دما پیدا کرده و خارج شود. به همین دلیل
قابلیت تامین آب گر پر فشار و گرمایش محیط را دارد.
نحوه ی عملکرد
نحوه ی عملکرد آبگرمکن
حالا که تو برایم دور تر از پاریس و برلین و سن پترزبوگی، من شب های این شهر  را قدم می زنم و تمام نور های نئونی و رنگی مغازه ها غمگینم می کنند. من همان لحظه ای که از پنجره آن اتوبوس لعنتی دیدمت و نگاهت آزاردهنده تر از گرمای ۴۱ درجه و آفتابی بود که پوست را می سوزاند، فهمیدم که به انتها رساندی ام برای خودت.
آن روز باران تمام چاله های آب را پر کرده بود، مردی با بارانی سیاه بلندش از کنارشان بی تفاوت میگذشت، شبیه خودت بود، "بی تفاوت". اسم تو را آرام صدا ز
عمری که بی عشق بگذرد، بیهوده گذشته است. نپرس که آیا باید در عشق الهی باشم یا عشق مجازی، عشق زمینی یا عشق آسمانی، یا عشق جسمانی؟ از تفاوت‌ها تفاوت می‌زاید. حال آنکه به هیچ متمم و صفتی نیاز ندارد عشق. خود به تنهایی دنیایی است عشق. یا درست در میانش هستی، در آتشش، یا بیرونش هستی، در حسرتش.
#ملت عشق
تفاوت‌های میان تلویزیون های OLED و LED

زمانی که تلویزیون های OLED
برای اولین بار در سال ۲۰۱۳ عرضه شدند بیشر به خاطر ارائه سطح بی نظیری از
رنگ مشکی و رنگهای فوق العاده طبیعی مورد تحسین قرار گرفتند اما از نظر
سطح روشنایی به هیچ وجه با تلویزیون های ال سی دی یا ال ای دی قابل مقایسه
نبودند . هم چنین بین تلویزیون های OLED و ال سی دی و ال ای دی یک فاصله
قیمتی بسیار زیادی وجود داشت که همه چیز را تغییر می داد . با گذر زمان
تلویزی
تفاوت‌های میان تلویزیون های OLED و LED
زمانی که تلویزیون های OLED برای اولین بار در سال ۲۰۱۳ عرضه شدند بیشر به خاطر ارائه سطح بی نظیری از رنگ مشکی و رنگهای فوق العاده طبیعی مورد تحسین قرار گرفتند اما از نظر سطح روشنایی به هیچ وجه با تلویزیون های ال سی دی یا ال ای دی قابل مقایسه نبودند . هم چنین بین تلویزیون های OLED و ال سی دی و ال ای دی یک فاصله قیمتی بسیار زیادی وجود داشت که همه چیز را تغییر می داد . با گذر زمان تلویزیون های OLED برای پر کردن این فاصله س
درد مزمن رشد اقتصادی پایین؛ عوامل و راه‌حل‌ها
خروج از رکود و بازگشت به چالش قدیمی 
سعید مسگری/پژوهشگر اقتصادی 
در هفته های اخیر برخی مسئولین خبر از بهبود رشد اقتصادی امسال و حتی احتمال مثبت شدن آن دادند. اگرچه هنوز آمار رسمی از رشد اقتصادی امسال منتشر نشده اما به نظر میرسد عملکرد رشد اقتصادی از آنچه قبلا برآورد می شد بهتر خواهد بود.

ادامه مطلب
-چپ یا راست؟+چپچوب شوری که تو دست چپ و پشت سرش قایم کرده بود رو سمتم دراز کرد و گفت آخه چرا همش اونی که توش بیشتره مال تو میشه؟؟!بسته چوب شور رو گرفتم و نگاه کردم. کاملا پرِ پر بود! چون از نظر حجم شبیه هیچکدوم از چوب شورهایی که اینهمه سال خوردیم نبود تصمیم گرفتیم هر کدوم مال خودمون رو بشماریم تا ببینیم چقدر تفاوت دارن!احتمالا دو تا یکی شده بود.چهل و دو، بیست و پنج به نفع من:)))بهش میگن شانس. از نوع خوب و بدش وجود داره. چیزی که نصیبت میشه بدون اینکه
دانلود انیمیشن تصمیم با کدام عقل یا قلب با لینک مستقیم و رایگان دانلود کامل کارتون تصمیم با کدام عقل یا قلب دانلود رایگان تصمیم با کدام عقل یا قلب
دانلود انیمیشن تصمیم با کدام عقل یا قلب
هوممممم، خودتان تصمیم بگیرید. خب، شما با عقل‌تان فکر می‌کنید یا با قلب‌تان؟ در پژوهشی اخیر از آدم‌ها پرسیدند محل تصمیم گیری‌شان در کجا واقع است؛ عقل یا قلب.
در امر ازدواج نیز قبل از هرگونه تصمیم و گزارشی، قلب باید از کارشناس ویژه خود یعنی عقل ... عقل باید
اینترنت کدام شهرها وصل شده است؟ شما از کدام شهر هستید؟ لطفا بنویسید آیا به شبکه جهانی اینترنت متصل هستید؟ باید از وضعیت هم خبردار باشیم. از دیروز تا به حال منتظرم تا به جهان وصل بشیم. متاسفانه در تهران که هنوز اینطور نیست. 
شما بگویید وضعیت اینترنت در شهرتان چگونه است. خواهش می کنم دریغ نکنید و کامنت بگذارید تا از اوضاع هم با خبر باشیم.
اینترنت کدام شهرها وصل شده؟ شما از کدام شهر هستید؟ لطفا بنویسید آیا به شبکه جهانی اینترنت متصل هستید؟ باید از وضعیت هم خبردار باشیم. از دیروز تا به حال منتظرم تا به جهان وصل بشیم. متاسفانه در تهران که هنوز اینطور نیست. 
شما بگویید وضعیت اینترنت در شهرتان چگونه است. خواهش می کنم دریغ نکنید و کامنت بگذارید تا از اوضاع هم با خبر باشیم.

بسیاری از مطالعات تا به حال ثابت کرده اند که اعتماد به نفس، کلید دستیابی به موفقیت است. بررسی های متفاوتی که در زمینه ی تفاوت های عملکردی میان مهارت های فضایی و ریاضی مردان و زنان انجام شده، نشان داده است که اعتماد به نفس، نقش اساسی را در این میان بازی می کند. زنانی که از آنها خواسته شد تا جنسیت خود را قبل از آزمون های مهارت های فضایی شناسایی کنند، عملکرد ضعیف تری را به نمایش گذاشتند. علاوه بر این، زمانی که از آنها خواسته شد تا خودشان را "مر
اگر می‌خواهید بفهمید کسی را دوست دارید، یا عاشق‌اش هستید، به ۹ تفاوت عشق و دوست داشتن نگاهی بیندازید:۹ تفاوت عشق و دوست داشتن
۱. در کنار کسی که عاشق‌اش هستید، قلب‌تان تندتر می‌تپد، ولی در کنار کسی که دوست‌اش دارید، فقط خوش‌حال می‌شوید.
۲. در کنار کسی که عاشق‌اش هستید، زمستان مثل بهار می‌شود، ولی در کنار کسی که دوست‌اش دارید، زمستان فقط یک زمستان زیبا می‌شود.

ادامه مطلب
یه بار یه جمله قشنگ شنیدم از یکی:
وقتی بارون میباره،
همه پرنده ها دنبال یه سرپناهن؛
ولی عقاب برای خیس نشدن بالا تر از ابر ها پرواز میکنه...
پس شاید،

این دیدگاه آدماس که تفاوت هارو خلق میکنه.
شاید برای موفق شدن باید دیدگاهتونو تغیر بدین*
عملکرد و ساختار شیر بالابر شبیه یک شیر یکطرفه عمل کننده  تحت فرمان است. با این تفاوت که شیر دارای ویژگی فشاربرداری است. با توجه به این نکته لازم است که سیالات هیدرولکی بالابر تا حدودی تراکم پذیرند و این تراکم پذیری درجات مختلفی دارد. به همین دلیل حجم سال متراکم شده در درون سیلندر دستگاه زمانی که آزاد می شود از حجم داخلی سیلندر بزرگتر است.
 به عنوان مثال، می توان در سیلندری با حجم داخلی m3/0 حجم m31/0 روغن معدنی هیدرولیک را با فشار اتمسفر در فشارbar
درایور دستگاه های برش لیزری
جهان پیرامون ما روزانه در حال تغییر و تحول است به گونه ای که امروزه سرعت رشد علم نسبت به گذشته شتاب چشمگیری گرفته است. این روال در ابزارها و وسایل و تمامی اجزایی که در ارتباط با آدمی می باشد مشاهده می گردد. در گذشته دقت اندازه گیری به اندازه ی 1متر بود و درصد خطا بالا، با گذشت زمان و نیاز آدمی به دقت بیشتر در کارها با اختراع وسایل دقیق تر این دقت به میزان قابل توجهی در حد میلیمتر و حتی نانومتر کاهش یافت.
این اتفاق به م
1- آمار: کار آماری پرتو : بررسی فرض هر چه تمایز در نمرات ارزیابی عملکرد بیشتر باشد رضایت از مدیریت عملکرد هم بیشتر می شود. از روی محاسبه کوواریانس که حدود 0.4 شده بود. میانگین انحراف معیار هر بخش (میانگین میانگین نمرات 12 ماهه پرسنل) محاسبه شده و با رضایت از آیتم مدیریت عملکرد، همبستگی آن سنجیده شده است.
2- تسلطی روی حوزه های مالی نداری، هم برای ارزیابی شرکت ها مثل جایزه تعالی این خیلی مهم و بدردبخور است و هم برای حوزه بررسی های بنیادین بورس
اگر تا به حال با برنامه های ایمیل مانند Outlook یا Thunderbird را در تلفن هوشمند خود تنظیم کرده باشید، حتما در تنظیمات مجبور به انتخاب بین POP و IMAP هستید. در این مقاله ، نوین هاست نحوه کار POP و IMAP و تفاوت بین آنها را توضیح خواهد داد. این امر به شما امکان می دهد بهترین مورد را انتخاب کنید. با ما همراه باشید!

سرور مجازی , سرور مجازی ایران , هاست وردپرس
ادامه مطلب
سایت با WWW یا بدون WWW
همه ما می دانیم که برخی از نامهای آدرس سایت با www و برخی بدون www شروع می شوند. اکثر مردم تعجب می کنند که تفاوت بین آن دو چیست زیرا تعداد کمی از آنها می دانند.تفاوت بین وب سایت های www و بدون www و اینکه کدام یک بهتر است، پس این پست می تواند به شما کمک کند. به خصوص اگر قصد راه اندازی وب سایت را دارید و با موضوع www یا non-www روبرو هستید ، باید این مطلب را بخوانید.در ادامه این مقاله به تفاوت آدرس سایت با www یا بدون www نیز می پردازیم:
تفاوت ه
تفاوت فکری من و بنیامین درباره مقوله ازدواج  اینه که من میگم عشقم تمام تلاشم رو برای خوشبختی مون میکنم اگر نشد خودمون عذاب نمیدیم.
خب بنیامین میگه خشن میشه و میگه نههه,  هیچ وقت جدا نمی شیم,  آبرومون میره و ما تو آیینمون طلاق نفرین شدس,و طلاق نداریم...
شرکت مهندسین مشاور چیست؟
سازمان ها برای رشد و بقای خود در دنیای پر رقابت به روش ها و الگوهای ارزیابی و بهبود عملکرد خود رو آورده اند. شرکت مهندسین مشاوره هم از این قاعده جدا نمی باشند. چون عملکرد آنها به عنوان بخشی از طراحی، تأثیر قابل توجهی در موفقیت پروژه خواهد داشت. این سازمان ها نه تنها برای بقای خود بلکه برای توسعه صنعت ساختشان نیازمند توجه به عملکرد خود خواهند داشت. بر اساس تحقیق های انجام شده در صنعت مهندسین مشاور و مخصوصا در ایران توج
شاید برای شما هم این سوال پیش آمده باشد که ویژگیهای گیتار فلامنکو و کلاسیک چیست؟ با ما در ادامه همراه باشید تا هر کدام را به صورت مختصر برایتان توضیح دهیم. اگر یک نوازنده مبتدی باشید در نگاه اول نمیتوانید تفاوت این گیتارهای را در صدا تشخیص بدهید، هرچند که فلامنکو مقداری در ظاهر با ساز کلاسیک تفاوت دارد. بدنه ی گیتار فلامنکو قوس و تاب بیشتری داشته و گیتار کلاسیک بیشتر شبیه آکوستیک به نظر میرسد. با این حال شاید بجز مقداری تفاوت در ظاهر، نتوانی
موارد مصرف :
کمک به عملکرد و تقویت عضلات و ماهیچه ها
کمک به عملکرد متابولیسم و افزایش سوخت و ساز بدن
کمک به افزایش انرژی و بهبود عملکرد سیستم ایمنی
روش مصرف :
روزی یک عدد همراه غذا میل شود

ساخت کمپانی برانسون ؛ آمریکا
>>> قیمت : 80 هزار تومان

> موجود
>> سفارش تلفنی یا مراجعه حضوری
برای خلق طرح‌های پول‌ساز به عنوان یک گرافیست، باید از نرم افزار‌های مناسب استفاده کنیم.چراکه با استفاده از نرم افزار می‌توانیم ایده‌هایمان را به راحتی به طرح تبدبل کنیم.دو نرم افزار مناسب برای این کار که من پیشنهاد می‌کنم: فتوشاپ و کورل دراو است.
قول می دهم اگر تفاوت کورل و فتوشاپ را بدانید و این‌که برای هر طرحی از کدام نرم افزار و در چه جایی باید کرد، سرعت طراحی شما ۵ برابر افزایش خواهد یافت.
ادامه مطلب
تفاوت سیاره و ستاره
تفاوت سیاره و ستاره : شاید برای شما نیز جای سوال باشد که ستاره و سیاره چه تفاوت هایی باهم دارند و دلیل اینکه گاهی اوقات به آسمان نگاه می کنیم و برخی از سیارات 
نظیر مشتری و اورانوس را نیز در میان ستاره ها مشاهده می کنیم، چه می باشد؟ اگر سیارات نیز مانند ستارگان از خود نور منتشر می کنند پس چه تفاوتی میان آن ها وجود 
دارد؟!

ادامه مطلب
یکی از مسائلی که در مورد دخترها و پسرها مطرح می شود این است که دخترها احساسی هستند در مقابل پسرها منطقی می باشند . دخترها می خواهند بدانند چرا پسرها احساسات ندارند و پسرها هم می خواهند بفهمند که چرا دخترها فقط بر اساس احساساتشان زندگی می کنند و منطق ندارند . این تفاوت یک مساله روانشناسی فوق العاده پیچیده است که در این مطلب سعی می شود به زبان ساده مفهوم علمی این تفاوت رسانده شود .
ادامه مطلب
علائم ظاهری کمبود عناصر غذایی  در گیاه به صورت علائمی مختلف قابل مشاهده است که میتوان به مواردی چون تغییر رنگ، سوختگی، توقف رشد جوانه های انتهایی، تغییر شکل میوه ها، تفاوت در عملکرد، زودرسی، دیررسی، کوچک شدن میوه ها، نارسایی در رشد، کاهش گسترش ریشه و کاهش خاصیت انبارداری میو ه ها اشاره نمود.

ادامه مطلب
به نظرم  تفاوت اشعار معاصر با قدیمی،مثل تفاوت چای دمی است با چای کیسه ای!تو تا به پای اشعار کهن صبر نکنی،تا مانوس نشوی و بارها با دل و جانت زمزمه اش نکنی،تا شب بیداری نکشی با آن، تا زانوی غم بغل نکنی و به پهنای صورت اشک نریزی،نمی توانی از خواندن غزل حافظ و یا سعدی لذت کافی ببری.باید صبر کنی تا دم بکشد! اما اشعار معاصر نه، می توانی در هر حالتی که هستی یک شعر از اینترنت پیدا کنی و بخوانی و لذت ببری و تمامش کنی و کمی هم از آرایه های ادبی اش تعریف کنی
✅سوالات درسهایی از قرآن 98 تاریخ 2 آبان

1- کدام راه برای خداشناسی، آسان‌تر و اطمینان‌آورتر است؟
1) از وجود خود به وجود خدا✅
2) از وجود جهان به وجود خدا
3) از وجود خدا به وجود خود
2- در کدام مورد، راهی برای مشاهده نداریم و از طریق آثار به وجود آن پی می‌بریم؟
1) جاذبه زمین
2) درد و بیماری
3) هر دو مورد✅
3- کدام مسئولیت تربیتی است که تا پایان عمر ادامه دارد و بازنشستگی ندارد؟
1) معلّمی
2) مادری✅
3) مربی تربیتی
4- آیه 17 سوره غاشیه، به کدام یک از نشانه‌های خ
نوع فایل :  powerpoint (..ppt) ( قابل ویرایش و آماده پرینت )تعداد اسلاید : 25 اسلاید قسمتی از متن powerpoint (..ppt) : 

عملکرد طبیعی کبدمتابولیسم کربوهیدرات هامتابولیسم لیپیدهامتابولیسم پروتئین هاسم زداییبیوسنتز ترکیبات مختلفاملاح و ترکیبات هورمونیآزمون های بیوشیمیایی وضعیت کبدتست های مربوط به عملکرد انتقال و پاکسازیتست های مربوط به سنتز و متابولیسمتست های مربوط به کلستازآزمون های آنزیمی در ارتباط با تخریب پارانشیم کبدیتست های سرولوژیکیپانل ک
فکر می‌کنم سبک زندگیِ آرامی که بی‌نهایت شاد نگهم می‌دارد و شعارش این است که :«وظیفه‌ی تو نیست که دنیا را تغییر بدهی و فقط سعی کن زندگی کنی و خوب زندگی کنی و آدم بهتری باشی» را پیش ببرم و بی‌غم و اندوه زندگی کنم و تا ابدیت بنشینم پای کتاب‌ها و فیلم‌ها و سریال‌ها و شربت‌هایم. یا برخیزم و یک کاری کنم و بارها شکست بخورم و تنم زخم شود و کلی خستگی و بیچارگی به جان بخرم «چون من با هدفی به این جهان آمده‌ام و باید تا آخرین ذره‌ی جانم برای آن آرمان ب
ظرفیت واقعی پاوربانک از ظرفیت اسمی آن تفاوت دارد و همیشه کمتر است. دلیل تفاوت ظرفیت اسمی و واقعی پاور بانک چیست؟ چطور می توانیم ظرفیت واقعی پاور باک را اندازه گیری کنیم؟ در این مقاله همراه ما باشید تا به این سوال ها پاسخ داده شود.

ادامه مطلب
محصولات شرکت های معتبر خودروسازی معمولا در تمام جهان هواداران خود را پیدا می‌کنند. بنابرین تقریبا اکثر این شرکت‌ها در بیشتر کشورها، محصولات خود را عرضه خواهند کرد. در ایران با اینکه بسیاری از برندهای نام آشنا فعالیت دارند، اما متاسفانه تمام محصولات این کمپانی‌ها در ایران موجود نیست.
هیوندای و کیا دو شرکت قدرتمند و موفق کره‌ای که مشتریان مخصوص به خود را در ایران دارند. هر دو این برندها در اصل متعلق به یک شرکت بزرگ تر هستند. ولی به لطف تیم
شاید براری شما هم این سوال پیش آمده باشد که ویژگیهای گیتار فلامنکو و کلاسیک چیست؟ با ما در ادامه همراه باشید تا هر کدام را به صورت مختصر برایتان توضیح دهیم. اگر یک نوازنده مبتدی باشید در نگاه اول نمیتوانید تفاوت این گیتارهای را در صدا تشخیص بدهید، هرچند که فلامنکو مقداری در ظاهر با ساز کلاسیک تفاوت دارد. بدنه ی گیتار فلامنکو قوس و تاب بیشتری داشته و گیتار کلاسیک بیشتر شبیه آکوستیک به نظر میرسد. با این حال شاید بجز مقداری تفاوت در ظاهر، نتوان
 آشنایی با سنسور باران و نحوه ی عملکرد آن: ✅عملکرد این سنسور مانند سنسور های دیگر در خودرو است.با این تفاوت که این سنسور به گونه ای عمل می‌کند که در زمان بارندگی یا خیس شدن شیشه ی جلوی خودرو , وجود مایعات روی شیشه را تشخیص می‌دهد و یا ارسال اطلاعات تعریف شده ECU را با خبر می‌کند.
✅ این سنسور معمولا در قسمت بالای شیشه ی جلو و در قسمت وسط ( در محدوده جای گذاری آینه جلو ) نصب می‌شود.این سنسور بر اساس اولتراسونیک یا امواجی که انسان قادر به شنیدن آن
کلید‌های عملکرد یا Function در بیشتر اپلیکیشن‌ها آنطور که باید مورد توجه قرار نمی‌گیرند. استفاده از کلید‌های میانبر همیشه سرعت کار با نرم افزار‌های مختلف را افزایش می‌دهد.
کلید‌های عملکرد یا Function در واقع همان کلید‌های F1 تا F12 روی کیبورد هستند که هرکدام وظیفه‌ی خاصی را به انجام می‌رسانند. در این مطلب قصد داریم به بررسی عملکرد هرکدام از کلید‌های عملکرد در نرم افزار پاورپیونت بپردازیم. با ما همراه باشید:
ادامه مطلب
دشوارترین تصمیم در خرید طلا، انتخاب بین طلا سفید و زرد در جواهرات است کهافراد به دلیل داشتن طرح ها و مدل های متنوع جواهرات نمی دانند کدام را انتخاب کنند وکدام برایشان مناسب می باشد و کدام با پوست بدنشان هماهنگی بیشتری دارد.هر دو طلا، فلز با ارزش و گران بها می باشند.
تفاوت های طلا سفید و زرد
طلا سفید در برابر خراش مقاومت بیشتری دارد و برای حلقه ی ازدواج هم بیشتر استفاده می شود.
سفید بودن طلا سفید، فقط به خاطر استفاده از آلیاژ هایی است که استفاد
دلیل سرد و گرم شدن آب پکیج دیواری را در این مقاله به بررسی علت های آن می پردازیم. دلیل تغیر دما و سرد شدن ناگهانی آب پکیج بوتان یا ایران رادیاتور و یا ایساتیس و گلدیران تفاوت چندانی با یکدیگر ندارند و شاید تنها جزئیات ریز و قلق ها تفاوت داشته باشند.
ادامه مطلب
کدام بیماری در کدام گروه خونی؟
گروه خونی شما چیست؟ اما آیا باید نوع گروه خونی خود را بدانید؟ شناخت نوع گروه خونی به چه دردی می خورد؟ تحیقات نشان می دهند دانستن نوع گروه خونی، اطلاعات زیادی به ما می دهد. 
 دلیل اصلی شناخت نوع گروه خونی، مسئله انتقال خون است، در مواردی که شما نیاز به خون شخص دیگری دارید و یا کسی محتاج اهدای خون شماست.
همچنین نوع گروه خونی می تواند به شما بگوید که به کدام بیماری بیشتر و به کدام بیماری کمتر مبتلا شوید. البته شما ن
من خوابی دیدم.در آن خواب یک سال زندگی کردم.در آن خواب تو بودی.همانطور که در بیداری‌ام هستی.تنها با یک تفاوت، تو دوستم داشتی و من هم دوستت داشتم.
عجیب است.در بیداری ما دو غریبه‌ای آشناییم که گاهی نگاهمان در هم‌ گره می‌خورد و در دنیای خواب ما هم دیگر را دوست داشتیم.
بعد از بیداری طول کشید تا به خاطر بیاورم دنیای واقعی کدام است.در خواب و بیداری دست و پا می‌زدم و گیج بودم.
در آخر با تلخی به خاطر آوردم.واقعیت دنیایی‌ست که نه تو مرا دوست داری و نه م

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها