نتایج جستجو برای عبارت :

10 بازی کامپیوتری که نباید انهارا از دست بدهید!

فر مود بخدا سوگند که گداردن یک حج نزد من از اینکه یک بنده ازاد کنم تا برسد به ده بنده وهفتاد بنده محبوتر است و اگر یک خانواده از مسلمین را کفالت کنم که انها را ا ز گرسنگی برهانم وپیکرشانرا بپوشانم تا ابروی انهارا نزد مردم حفط کنم نزد من ازگزاردن حجی وحجی تابرسد بده حج و هفتاد حج محبوبترتر است
امام صادق ع فرمودبخدا سوگند که گذاردن یک حج نزد من از اینکه من از ابنکه یک بنده ازاد کنم تا برسد به. ده. بنده و هفتاد بنده محبوتر است  اگر یک خانواده از مسلمین را کفالت کنم که انهارا از گرسنگی برهانم وپبکرشان بپوسانم. تا ابروی  انها را نزد مردم حفظ کنم نزد من از گزاردن حجی و حجی تا برسد بده ح وهفتاد حج محبوتر است 
امام باقر ع فرمود بخدا سوگند که گذاردن یک حج نزد من از اینکه یک بنده اراد کنم تا برسد به ده بنده و هفتاد بنده محبوتر است واگر یک خانواده از مسلمین را کفالت کنم که انها را از گرسنگی برهانم و پیکر شانرا بپوشانم تا ابروی انهارا نزد مردم حعظ کنم نزد من از گزاردن حجیو حجی تا برسد بده حج و هفتاد حج محبوتراست این لف خدای تبارک  تعالی ای حقوق بشر ااسلامی
امام صادق ع فرمود خدای عزوجل پیغمبرانش را مکارم اخلاق اختصاص داد شما خود را بیازمایید اگر انهادر وجود شما هم بود خداراسپاس کویید و بدانیدکه بودن انهادر شما خیر شماست و اگر در شما نبود از خدا بخواهید و نسبت بانها رغبت جویید سپس انهارا ده چبز شمرد یقین و قناعت و صبر و شکر و خویشتن داری و خلق نیکو وسخاوت وغیرت  و شجاعت  ومروت بعضی ار راویان دیگر این ده خصلت ذکر نموده وراستگویی و امانتداری را هم بدانها افزوده است
پیغپبر.ص فرمود خانه های خود را بتلاوت.  قران روشن کنید و انهارا گورستان. نکنید   چنانچه یهود  ونصاری کردند در کلیسا ها و عبادتگاه های خود نماز کنند ولی خانه های خویش را معطل گذارده اندو در انهاعبادتی. انجام ندهند زیراکه هرگاه.در خانه بسبارتلاوت قران شد خیر و برکتش  زیاد شودواهلان بوسعت رسند و ان خانه برای اهل اسمان درحشدگی داردچنانچه ستارگان اسمان برای اهل زمین میدرخشد
امام صادق ع در باره قول خدای و عزوجل ستایش خدایی را که مارا باین نعمت راهنمایی نمیکرد ما را نمیافتیم 43 سوره 7 فرمود چون روز فیامت شود پیغمبر ص وامیرالمومنین وامامان ز فرزندان اورا بخوانند انها برای رسیدگی بحساب وشفاعت مردم منصوب شوند ون شیعیانشان انهارا ببینند گویند وستایش خدایی را که مارا باین نعمت رهبری کرد واگر خدا ما را رهبری نمیکرد هدایت نمی شدیم یعنی خدا مارا باین بولایت میرالمومنین وامامان از عرزندانش ع رهبری فرمود 

حضرت باقر ع خضرت صادق ع فرمود ند نزدیکتر چیزی که بنده بکفر دارد اینست که با مردی عقد برادری در دین بسته باشد ولغزش ها و خطاهای او را شماره کند که روزی اورا بانها سرزنش کند  2 حضرت صادق ع فرمود. رسولخد اص فرموده است ای گروهیکه بزبان اسلام اورده و بدلش ایمان نرسیده و پیوست نشده مسلمانان نکوهش نکنید واز عیوب انان جستجو نکنید  زیرا هر که عیوب انهارا جستجو کند خداوند عیوب اورا دنبال کند و هرکه خداوند عیبش را دنبال کند رسوایش کند گر چه در خانه اش با
سپس بسامره امدم کیسه پولی دینار بود با جامه یی بمن رسید اندوهگین شدم با خود گفتم پاداش من نزد این مردم یعنی ایمه  این است  . من دعا ی انها را میخواهم  برای مال دنیا میفرستند و ممکن است مقصودش کمی مبلغ باشد و نادانی ورزیدم وان را پس دادم ونامه یی نوشتم گیرنده نامه در ان پاره بمن اشاره یی نکرد وچیزی نگفت سپس سخت پشیمان شدم با خود گفتم من بسبب رد کردم بر مولای خود کافر شدم نامه یی نوشتم و از کار خود پوزش خواستم و بگناه خود اقرار کردم دبنارها بمن ب
 شخصی برای زن کلبیه چند پرنده. سیاه زنگ. هدیه فرستاد تا بوسیله انها بر سوگواری حسین ع کمک شوداو چون انهارا دیدگفت اینهاچیست گفتند هدبه ایست که فلانی فرستاده است تا بر سوگواری حسین علیهالسلام کمک شوی  او گفت ما که عروسی نداریم اینها را برای چه میخواهیم  سپس دستور داد تا انها را خانه بیرون کردندچون از خانه بیرون شدند اثری از انها احساس نشد مثل اینکه میان  اسمان  وزمین پرواز کردند  بعداز رفتن انهااز خانه اثری د. خانه از انها. دیده نشد.  توضیح ا
مهزم اسدی گوید امام صادق ع فرمود شیعه ما کسی است که صدایش از گوشش تجاوز نکند فریاد نکشد و دشمنیش از بدنش تنها تن خود را برنج اندازد نه دیگران را و مارا اشکار نستایدتا کینه. مخالفین را  برانگیزد با عیبگویما همنشینی نکندو با دشمن ما ستیزه نکند اگر مومنیرا بیند احترام کند  اگر بجاهلی بر خو رد  از او دو ری کند عرضکرد پس تکلیف من با این شیعه نماها چیست فرمود در میان انهاجداشدن خوب  از بد وتبدیل خوب وبد  و امتحان   واقع شودفحطی بر ایشان پیش اید که
حسین بن عطیه گویدامام صادق ع فرمود مکارم ده چیز است اگرمیتوانی انها را داشته باش زیرا گاهی شخصی انهارا دارد و فرزندش ندارد وگاهی در فرزند هست ودر پدرش نیست و گاهئ در برده هست درازاد نبست عرض شد انها چه هستند  فرمود نومیدی حقیقی از انچه دست مردم است و راستی زبان   ادا امانت وصله رحم و پذیرایی ا ز مهمان وغذا دادن بسایل کسیکه از او غذا طلبد وجبران نیکیها ومراعات حق همسایهو مراعات حق رفیق وسر همه مکارم افضل و عالیتر از همه حیا و شرم است زیرا کسیک
 جابربن عبدالله گوید رسول خدا ص فرمود  بدترین مردا نتان را بشما خبر ندهم   گفتم چرا  یا رسول الله. فرموداز بدترین مردان شما تهمت زنند. بی باک فحاشی است که تنها بخورد و از بخشش واجب و مستحب دریغ کندوبنده اش رابزند وعیالش را بدیگران. پناه دهد 14  رسول خداص فرمودپنج کس را فر من و هر پیغمبر. مستجاب اادعوه یی لعنت. کرده ابم 1 کسیکه چیزی در کتاب خدا زیاد کند 2 انکه. سنت مرا ترک 3 هر که قدر خدا تگذیب کند مانند مفوضه. که تو ضیح عقیده انهادرج ا ص215 کذشت 4کسیک
امام باقر ع فرمود نه بخدا سوگند خداوند از مردم جز دو خصلت نخواسته است یکی اعتراف بنعمتهای او تا نعمت را بر ایشان بیفزاید ودبگر اعتراف بگناهان تا انهارا برای ایشان بیامرزد  3 برخی از اصحاب عمروبن عثمان از حضرت صادق حدیث کند که شنیدم ان حضرت مبفرمود همانا مردگاهی گناه کند وخدا لوسیله ان اورا ببهشت برد عرضکردم خداوند بسبب گناه اوراببهشت برد فرمود اری هر اینه او گناه کندو پیوسته از تن ترسان است و بر خود خشمناک است پس خداوند لباو ترحم کند واورا 
تکبر بر پیغمبران و امامان مانند کسانیکه بانهانگرویدند و گفتندانومن لبشرین مثلنا بلکه بایشان ناسزا گفتند و انهارا کشتند تکبر بر بندگان خدا وسبب تکبر چند چیز است 1 علم ودانش 2 عمل و عبادت3 حسب و نصب نژادی 4 چمال وزیبایی 5 ثروت و داریی  6 زور وبازو و نبرومندی 7 دوشتن پیروان و یاران و شاگردان و نو کران و فامبل و خوبشان  اما معالجه تکبر دو راعلمی و عملی دارد راه علمیش اینستکه انسان بحقارت و پستی خود و عظمت و کبریایی پروردگارش اگاه شود ولی این دو اگا
پس از مدت ها راه رفتن،بالاخره به تمدن رسیدند. اصطلاحی که در اینجا معنی روستای کوچک و جم و جور را میدهد.
تا ان موقع خیلی خوب دوام اورده بودند،اما به قیافه ی همه شان میخورد که سه منطقه ی زمانی را با راه رفتن طی کردند. بین راه تقریبا بیست بار یا بیشتر به درون بوته های پر از خار پریده بودند تا راننده های ماشین انهارا نبینند.
همه شان با دیدن روستا،ترکیبی از ارامش و ترس را تجربه کردند. حتی ادام،با ان همه اختلالات پارانوییدی،لبخندی از سر ارامش زد. بعد
 یهودی من میخواهم از تو سه مساله  سه مسالهویک مساله بپرسم  علی علیه السلام لبخندی زد. فرمود چرا نگفتی هفت مساله یهودی برای اینکه سه میاله خواهم پرسید ا،ر جواب گفتی دنبال انهارا  میپرسم واگر جواب مبدانم که در میان شما دانشمندی نسیت علی علبه السلام  از تو میپرسم بحق خداییکه پرستش میکنی اگر هرچه خواهی جوابت بگویم دبنت را میکنی و بدین من میگرایی یهودیجز برای این نیامده ام علی ع پس بپرس ^ یهودی بمن اولین قطره خونی که بر روی زمین بجنبش امد چه بود
بسم الله الرحمن الرحیم-نظریات شخصی است- جریان
مباهله- جریان مباهله زمانی رخ میدهد که گفتمان به نتجه نمیرسد یعنی طرف متخاصم
حاضربه درک عقلانی موضوع نیست ولی حاضربه مباهله است همه مخلوقات انسانی وجن
خداوندمنان خانه ای برای انها دربهشت قرارداده است ولی باید هزینه انرا بپردازند
که کمی مشکل است ولی افراد خانه ای  برای
خود درجهنم میخرند که قیمت ان بخاطر ارزان بدست میاید.لذت دنیائی ان زیاداست این
افراد برای مطامع دنیائی که از طریق غیر شرعی وغیر
امام صادق ع فرمود حسن بن علی  علیهمالسالام  در یکی از سفرهای عمره اش همراه مردی از اولاد زبیر بود که بامامتش معتقد بود در یکی از ابگاهها زیر درخت خرمای خشکی که از تشنگی  خشگ شده بودفرود امدند در زیر ان درخت فرشی برای امام حسن انداختند ودر برابرش زبیری زیر درخت خرمای دیگری زبیری سر بالا کرد وگفت اگر  این درخت خرمای تازه میداشت از ان میخوردیم. امام حسن فرمود خرما میل داری زبیری گفت اری حضرت دست بسوی اسمان. برداشت ودعا کرد بسخنی که من  انرا نفه
 پس پیغمبر ص خودرا بصبر ملزم ساخت تا انها تجاوز کردند و خدای تبارک وتعالی را بزبان اوردند و اورا تکذیب کردند پیغمبر ص در باره خودم و خاندان و ابرویم صبر کردم ولی نسبت ببد گفتن معبودم صبر ندارم خدای عزوجل نازل فرمود که ما اسمانهاو زمین  فضارادر شش روز افریدیم و هیچ  خستگی بما نرسد و انچه. میگویند  صبر کن 38 سوره 5 پس  پیغمبر ص در همه احوال صبر کرد تا بامامان از عترتش باو مژده ودادند و انهارا بصبر معرفی کردند و خدا جل وثنا فرمودچون  صابر بودند و
ابو بصیر گوید راجع به همین ایه سوره تحریم ایه 8 معنای  ان چیست  فرمود ان گناهی. استکه هر که در ان باز نکردد  عرضکردم کدامیک از ما هست که باز نگرد د عرضکردم  کدامیک از ما هست که باز نکردد فرمود ای ابامحمد همانا خداوند  از میان بنگانشدوست دارد انکس راکه در فتنه گناه واقع شود وبییارتوبه کند. ابن ابی عمیر از برخی از اصحاب  در حدیثی مرفوع که سندش بمعصوم رسد حدیت کردهکه فرمود خدای عزوجل بتوبه کنندگان سه خصلت داده استکه اگر یکیار انهارا بتمامی اهل ا
 کلمه نیکوی پرودگارت در باره پسران اسراییل بپاداش صبریکه کرده بودتد انجام یافت و انچه را فرعون و قومش  میسا ختند و اشجار و کاخهایی که برمیافراشتنند واژگون کردیم  137 سوره 7 پیغمبر ص فرمود این بشارتست وانتقام پس خدای عزوجل نبرد و کشتار مشرکببن اباو اجازه فرمود نازل کردومشرکانرا هر کجا یافتید بکشید وبگیری. و محاصره کنید ودر هر کمینگاهی سرراهشان بنشینید60 سوره 9 انها را بکشید هر کجا یا فتید 191 سوره 2  پس خدا انهارا بدست پیغمبر صدوستانش بکشت وان
از موقعی که انسان ها روی زمین افریده شدن انسان ها به تدریج علومو فنون زیادی رو فرا گرفتند.با پیشرفت علم های مختلف انسان ها توانستند با ساخت روبات هایی که کار های انهارا انجام 
میدادند یا از انها برای حملو نقت استفاده میکردند که امروزه اسم این روبات هارا ماشین گزاشتند.
حالا این جا یک سوال به وجود می اید ما انسان ها از کجا منابع غزاییمان را تعمین میکنیم؟
این روبات ها از کجا انرژی حرکتیشان را تمین میکنند؟
مهم ترین منبع غزایی انسان ها اب است. و م
 عمربن یزید گوید مسمع را در مدبنه دیدم واو انسال وجهی را خدمت امام صادق ع بردهو انحضرت نپذیرفته بود من باو گفتم چرا امام صادق وجهی را که برایش بردی بتو رد کرد گفت چون ان وجه را که خدمتش بردم عرضکردم غواصی دریای بحرین بمن واگذار شده و من چهععرمود ارصد درهم استفاده کرده ام وخمس ان را که 80 هزار رهم است برای شما اودده امن نخواستم این وجه را که حق شمااست خداب تبارک تعالی در امواا لما قرار داده از شماباز دارموود تصرف کنم حضرت فرمود مگر ما از زمبن و ا
داودبن فاسم جعفری گوید خدمت امام جواد ع رسدم وسه نامه بی ادرس همراه من بود که بر من مشتبه شده بود واندوهگین بودم حضرت یکی از انهارا برداشت وفرمود این نامه زیادبن شلیب است دومی را برداشت. این نامه فلانی است من مات ومبهوت شدم حثرت لبخندی زدو نیز 300 دینار بمن داد وامر فرمود که انرا نزدیکی از پسر عموهایش برم وفرمود اگاه باش که او بتو خواهد گفت مرابه پبشه وری راهنمایی کن تا این پول از او کالایی بخرم تو اورا راهنمایی کن داود من دینارهانزد او بردم بم
حضرت صادق ع فرمود همانا  بنده بامداد کند در حالی که مومن باشد و شام کند در حالی که کافر است  و بالعکس گاهی  شود صبح کندکافر وشام کند مومن و دراین میان مردمی هستندکه ایمانشان عاریت است و سپس از انها گرفته شود و انهارا ممارین یعنی ع اریت داده شدگان نامند. سپس فرمود فلانی از انهاست  3عیسی شلقان گوید روزی نشته بودم و حضرت موسی بن جعفر ع که در ان. زمان کودکی بود بر من گذر کرد. بره ای با اوبود گوید من عرضکردم ای پسرمن میبینی پدر شماچه میکند ما را بچیز
سلونی گفتن ابن جوزی و رسوا و ضایع شدن وی توسط بانوی شجاع شیعه
شیخ زین الدین علی بن یوسف عاملی بیاضی رضوان الله علیه می‌نویسد:
أَنَّ ابْنَ الْجَوْزِیِّ قَالَ یَوْماً عَلَى مِنْبَرِهِ سَلُونِی قَبْلَ أَنْ تَفْقِدُونِی، فَسَأَلَتْهُ امْرَأَةٌ عَمَّا رُوِیَ أَنَّ عَلِیّاً عَلَیْهِ السَّلَامُ سَارَ فِی لَیْلَةٍ إِلَى سَلْمَانَ فَجَهَّزَهُ وَ رَجَعَ فَقَالَ رُوِیَ ذَلِكَ، قَالَتْ فَعُثْمَانُ ثَمَّ ثَلَاثَةَ أَیَّامِ مَنْبُوذاً فِی ال

در تمام کارتن هایی که در کودکی دیده اید نکته ی عجیبی وجود دارد که کاملا مخالف چیزی بود که پدر و مادر شما از شما میخواستند تا انهارا رعایت و یاد بگیرید:‌تارزان لخت بود.سیندرلا بعد از مهمانی نیمه شب به خانه میرفت. (کفشی که اندازه ی پایش بود اما از پایش درامد و بعد پای هیچکس دیگر جز خودش نرفت. اگر کفش اندازه پایش بود چرا از پیش درامد؟)پینوکیو دروغ میگفت. الاعدین یک دزد بود.بتمن ٢٠٠ کیلومتر در ساعت با ماشین در خیابان رانندگی میکرد.سفید برفی با ٧
مقدمه:خداوند همیشه ،همه چیز را در دنیا متضاد و مکمل ساخته است مثل کوچک و بزرگ،لاغر و چاق،بلند و کوتاه،مثل فیل و فنجان.
تنه ی انشاء:فیل و فنجان یکی از ضرب المثل ها یا اصطلاح های قدیمی است که مردم بکار می برند و قاعدتآ زمانی که دوتاچیز متضاد را می دیدند می گفتند اینها مانند فیل و فنجان می مانند.فیل که بسیار بزرگ است و فنجان بسیار کوچک است در مقابل یکدیگر اختلاف انها بسیار به چشم می اید. یکی از ماجراهای جالبی که چن وقت پیش شنیده ام این بود که هندی
بسم الله الرحمن الرحیم-نظریات شخصی است- کانال ایران فردا یک جنابی که گویا حقوق دان است سخن میراند  من به اینجا رسیدم که ایشان میفرمودند شخصی ما باتوسط اطللاعاتی – که سربازان گمنام ایشان از تهران درباره شخصی بنام حمیدنوری  دادهاند هویت ایشان مشخص کزدیم که ایشان حمید نوری است  این امرنشان میدهد- که بظاهر ارادی به غرب میروند ولی اسم  وفمیل انها  اسمامی مستعار است واقعی نیست حال چه  نیاز ی به اسم وفامیل واقعی دارند-؟؟ این افراد  ظاهر بیان کرد
وفرمود حکایت ابو طالب حکایت اصحاب کهف که ایمان را نها ن کردند وشرک را اظهار داشتند پس خدا پاداششانرا دو بار بانها داد یک بار انهاداد  یک بار بجهت ایمان اوردن  ویک بار بجهت تقیه کردمن 3 عبدارحمان بن ابی عبدالله. گوید بامام صادق ع عرض کردم منکر امر امامت از خاندان بنی هاشم و دیگران برابرند  فرمود مگو منکر بلکه بگو جاهد از خاندان بنی هاشم ودیگران ابوالحسن علی بن اسمعیل میثمی  گوید من دراین باره فکر کردم قول خدای عزوجل در باره برادران یوسف بیاد
بسم الله الرحمن الرحیم-نظریات شخصی است- امروزه
شایعه شده است که درشهر بالتیمور هکرها 
شهرداری وغیره از کارانداختند ومحقیقین میگویند این هکرها درسی کیلومتر این
شهرهستند واز یک برنامه  مثلا ناسا یا
پنتاگون تقلید کردند وسیستم کامپوتری بالتیمور بسیار کهنه بوده است وحفره    دربرنامه ریزی داشته است واز این قبیل حرف
ها- زمانی که من  در ارتش بودم  مطرح شد هر اسلحه ای وهرتاکتیکی  نقاظ ضعف فراوان دارد اگر انهارا پیدا کنید
بخوبی ان تاکتیک ویان اس
بسم الله الرحمن الرحیم-نظریات شخصی است- امروزه
شایعه شده است که درشهر بالتیمور هکرها 
شهرداری وغیره از کارانداختند ومحقیقین میگویند این هکرها درسی کیلومتر این
شهرهستند واز یک برنامه  مثلا ناسا یا
پنتاگون تقلید کردند وسیستم کامپوتری بالتیمور بسیار کهنه بوده است وحفره    دربرنامه ریزی داشته است واز این قبیل حرف
ها- زمانی که من  در ارتش بودم  مطرح شد هر اسلحه ای وهرتاکتیکی  نقاظ ضعف فراوان دارد اگر انهارا پیدا کنید
بخوبی ان تاکتیک ویان اس
بسم  الله الرحمن الرحیم- نظریات شخصی است برادرگرامی من که از ال سنت هستند- در تبلت من- مطالبی که راجع به امام الزمان علیه تهنیت وسلام الله  بنگارش درامده است-مورد اشکال  قرار دادند- این جانب مایل ات- اسخی ول  درحدکمال ی که بنگارش درامده است نباشد- ولی- ا ندکی  را ه را روشن کند-اگر یک ماده پرست- ازدواج کند صاحب فرزند میشود- ولی اگر یک مومن ازدواجنکند ومداوم از خداوندبخواهدکه صاحب فرزند شود امکانش محال است- پس وسیله  بسیارمهم است  انسان درجهان و
ادام در میان خرابه های خانه،روی مبل(یا چیزی که از مبل باقی مانده بود) نشسته بود و دست هایش را به حالت جادوگرواری به هم چسبانده بود. جلوی چشمانش،دیوید،روی زمین نشسته بود و مانند یک بچه ی خردسال پاهایش را بغل کرده بود. همه در اطراف او،دنبال زندگان و مردگان میگشتند. در میان خاکستر های لیوان های کاغذی و بوی بد دود. ادام نمیدانست بعد از میخواست چه کار کند. میدانست که هیچکس دیگر هم نمیداند.
پسر نوجوانی که ادام اورا از ماموریت میشناخت،با چشمان غمگین
10-Life Is Strange: Before The Storm
اگر به بازی‌هایی که فقط ماجراجویی خالص و انتخابی هستند علاقه‌ای ندارید، پس این بازی را از لیست خود خط بزنید. اما اگر می‌خواهید عنوانی را تجربه کنید که با احساسات شما به بهترین شکل ممکن بازی کند و شما را به دورانی ببرد که با دوستان خود در دوره دبیرستان و نوجوانی دست به کارهای احمقانه می‌زدید، Before The Storm را امتحان کنید. بازی شامل سه قسمت حدودا دو ساعته است که در مجموع برای 6 ساعت، زندگی شما را از این رو به آن رو می‌کند.

ادا
براش تبلیغاتی فتوشاپ
قیمت: 3500 تومان

براش ها ابزاری برای سریعتر و راحت تر خلق کردن اجزای تصویر در فتوشاپ هستند و کار کردن با انها بسیار راحت استاین پکیج براش دارای 20 براش است که به شما در خلق تصاویر ثابت و متحرک تبلیغاتی و .. کمک خواهد کرداین پکیج بهترین ایکون های تبلیغاتی را یکجا جمع اوری کرده تا بتوانید با رنگ و اندازه دلخواهتان ایکون ها روی صفحه مورد نظر ایجاد کنیدبا این براش ها میتوانید راحت و در زمان کم در فتوشاپ بهترین تصاویر تبلیغاتی
بکیر بن امین گوید امام باقر ع میفرمود خدا از شیعیان ما پیمان ولایت گرفت در حالیکه مانند موران ریز بودند همان روزی که از ذره ها روزیکه همه بشر مانند ذره یعنی مورچه بودند پیمان گرفت و نیز بربوبیت خود و نبوت و محممدص اقرار گرفت راجع بعالم  ذر در کتاب ایمان وکفر بتفضیل بحث میشود 2عقبه گوید  امام باقر ع فرمود خدا مخلوق را افرید  وهر مخلوقی را که دوست میداشت از ماده که دوست داشت افرید انچه را دوست داست از گل بهشت افریدوهر مخلوقیرا که دوست نداشت از
خب، قراربود امروز وقتی درماشین درحال برگشتن به خانه هستم، به اینجا بیایم و خلاصه کوتاهیی از انچه برایم افتاده بنویسم ولی خب طبق معمول یادم رفت.
صبح از خواب ماندم و گوشیم درکنارم نبود و صدای آلارم گوشیم رانشنیده بودم. پدرم به اتاقم آمد و فوری بیدار شدم چونکه من خواب سبکی دارم. اینکه به خرافات اعتقاد داشته باشم برای خودم هم عجیب است و غیرقابل باور
مثلا امروز دوبار عطسه کردم و از بچگی بهم میگفتن وقتی عطسه میکنی حتما اتفاقی میافتد. روبه روی من ف
رسولخدا ص فرمود خدای  ع. عزوجل  فرماید  برخی از بند گان مومنم کسانی باشند جز با ثروتمندی ووسعت و تندرستی اصلاح نشود  انهابا ثروت ووسعت را وتندرستی میازماییم تا امر دینشاناصلاح شود  وبرخی از بندگان مومنم کسانی باشند که امر دینشانجز با فقر و تهیدستی و ناتندرستی اصلاح نشود انهارا با فقر  و تهدستی میازماییم تا امر دینشان اصلات شود من بانچه امر دین بدگات مومنمرا اصلاح کند  داناتر،  و برحی از بندگانم کسی است که در عبادتم کوشش کند و از خواب وبست
بسم الله االرحمن الرحیم-نظریات شخصی است- برگرفته از  سایت – ا- بی- سی استرالیا—اجازه برای هک کردن با استفاده از یک کیبورد برای جنگیدن با داعش- باوارد شدن به تبلیغات انها وپاره کردن  تبلیغات انها- درمرکز سازمان اطلاعاتی استرالیا باروش خاصی  چنین عملی اجرا میشود- خانمی که مسئول این کار است یک زندگانی بسیار محرمانه دارد- حتی خانواده ایشان نمیدانند درچه کاری درگیر است—هم چنان زمانی که خانم سارا با خبرنگار –ا- بی-سی یک گفتمان  ویژه داشت از نام
در این مطلب سه ترکیب(دک) برای شما کابران عزیز اماده کردم تا در بازی کلش رویال در بیشتر بتل های خود پیروز بشید.
۱-
استراتژی اول-PriHo
با استراتژی اول شروع میکنیم در این استراتژی دو کارت محبوب و قوی وجود دارد. که بسیاری از بازیکنان از آنها استفاده میکنند هوگ رایدرد و پرنس

ترکیب کلش رویال با پرنس
پر نس یک مهاجم ستیزه است که به صورت تک هدفی حمله میکنند.
پس اگر توسط   تعدادی از نیرو ها با میزان سلامتی کم احاطه شود نابود می شود،به همین دلیل در این تر
بسم الله الرحمن الرحیم-نظریات شخصی است-من از اقای دکتر فرهنگ بسیارمتعجب هستم- که حقایق  دحیات  فرهنگی – سیاسی غرب  که انچنان که هست-از ان فرار میکند- مرحوم دکتر رضویه فرمودند من درامریکا دردانشگاه که درباره روش تحقیقات درعلوم انسانی دکتری میگرفتم- درخواست کردم چندسالی درخدمت بزرگترین وبی نظیرتر ین محقق روش سنجی  علوم انسانی جهان کهدر دانشگاهی درنیویروک بودبعلت مخالفت  باحکومت ومافیا وتغیر وتحول حقایق  شان انسانی درامریکا به مخالف برخ
ابان بن تغلب گوبد حضرت صادق ع فرمود مبگویی ای دعا را که ترجمه اش چنبن است با خدایا من از تو خواهم با ابنکه بندگان از چون تویی خاهش نکنند خواهم بحق محمدپیغمبرت ورسولت وبحق ابراهیم خلیل خود وبر گزیده ات و بحق موسی هم سخنت و هم رازت و بحق عیسی کلمه ات وروحت وار تو حواهم بحق صحف ابراهیمو تورات موسی وزبور داود و انجیل عیسی و قران مجمد ص و بهروحییکه فرستادی و بحق هران حکمیکه انرا کذرا فرمودی وهر ان حقیکه بدان حکم فرمودی وهر بی نیازی که توانگرش کردی
زکریا بن ابراهیم گوید من نصرانی بودم و مسلمان شدم وحج. گزاردم سپس خومت امام صادق رسیدم و عرضکردم من نصرانی. بودم و مسلمان شدم  فرمود از اسلام گفت قول خدای عزوجل که فرماید تو کتاب وایمان نمبدانستی چیست ولی ما انرا نوری قرار داویم که هرکه را خواهیم بدان هدابت کنیم 52 سوره 42 فرمود محققاخدا ترا  رهبری فرموده است انگاه سه بار فرمود خدایا هدایتش فرماپسر جان هرچه خواهی بپرس عرض کردم درو مادر و خانواده من نصرانی هستند و مادر نابیناست من همراه نها با
بسم الله الرحمن الرحیم- نظریات شخصی است-خانم اذر
ماجدی کمونیست- میفرماید جمهوری اسلامی حتی توی اطاق خواب را کنترول میکند- اگر
کنترول کند که فردی مثل شما بوجود نمی اید- شما ماتریالیست هستید دید ودیدگاه علمی
شما بسیارضعیف است نمی توانید درهمه جا حضورعلمی و حزبی داشته باشید خداوندمنان
لطیف است به هر جزئیاتی اگاه است لذا به اطاق خواب کار دارد- ایشان میگوید – من یک
کمونیست اتوپیک هستم یعنی اتوپیا  به معنای
ارمانی بودن شما چگونه ارمانی بودن خود
بسم الله الرحمن الرحیم- نظریات شخصی است-خانم اذر
ماجدی کمونیست- میفرماید جمهوری اسلامی حتی توی اطاق خواب را کنترول میکند- اگر
کنترول کند که فردی مثل شما بوجود نمی اید- شما ماتریالیست هستید دید ودیدگاه علمی
شما بسیارضعیف است نمی توانید درهمه جا حضورعلمی و حزبی داشته باشید خداوندمنان
لطیف است به هر جزئیاتی اگاه است لذا به اطاق خواب کار دارد- ایشان میگوید – من یک
کمونیست اتوپیک هستم یعنی اتوپیا  به معنای
ارمانی بودن شما چگونه ارمانی بودن خود
فردا اول مهر ، شروع مدرسه رفتن شروع میشود

برای اونایی که کلاس اولی دارند:
پیشنهاد میکنم چه امروز که برای جشن سال اولی ها دعوت میشوند و چه فردا که روز اول مدرسه رفتن و وارد یک جمع که از هرنوع اخلاق،قشر و شخصیتی وجود داره همراه خواهر و برادرهاتون باشید و سعی کنید هر دو اولیا رو به اومدن به جشن تشویق کنید تا کوچولومون احساس متفاوتی نسبت به بقیه نکنند!
لازم به ذکر است که به این نکته تاکید کنم که قبل از هرکاری با خواهر و برادرهاتون(یا بچه هاتون)در
بسم الله الرحمن الرحیم- زیارت اربعین- مطالب از بیانات مشعشع حضرت والا مقامی عاشق ال حسینی   ایت الله حسین انصاری رحمت الله  اسا با الهمات ایشان نوشته شده است فقط یک حدیث از حقیر سرتا پا تسلیم است وان این است-که- امام صادق علیه السلام فردی راخواستند که ازدوستان سربود فرمودند که من مخارج تو وتوشه راه را برای رفتن به کربلا میدهم که در زیربارگاه حبیبالهی  نظر کرده ودعا کنی -  وحال خوشی ندارم وشفای منرا از امام حسین علیه السلام بطلبی ایشان گفت چر
بسم الله الرالرحمن الرحیم-نظریات شخصی
است- گرچه اقای کری شوالیه بازنشسته سعی کرده است که ازاقای حیسون رضایان یک فدائی
اهداف ایشان  بجوداورد ویکنوع قهرمان سازی
که اخیرا درامریکا باب شده است ماند قهرمان سازی که دراوائل برای  بن لادن انجام گرفت وبعد ابوبکربغدادی ومدتی هم
اقای قذافی لطفا جنابان انیشتین ها را به ایران بفرستید من اولین کامنت دریاهو را
بیان میکنم وبه ایشان حق میدهم که  بعضی
جاها باطن وکارهای ناشایست ایشان که مسلما نخفی بوده اس
بسم الله الرحمن الرحیم-نظریات شخصی است- سایت ایران انترنشنال بدرستی باید درمحافل بیناللملی اگر وجود داشته باشد باید محکوم شود ومامببایستی  ده کتاب درباره انها مینوشتیم- ودر برنامه های تلویزونی بخشی به دروغگوئی فتنه انگیزی ودشمنی باجمهوری اسلامی ایران را افشا میکردیم این کانال برای ان بوجودامده است- که اسرئیل وغرب  مافیائی وعربستان سعودی ودیگر  شرکای انها خودرا درپشت سران پنهان کنند تاحدی خودرا تطهیرشده نشان دهند وبعنوان ارگان سیاسی و
بسم الله الرحمن الرحیم-نظریات شخصی است در دوره
ما قبلاز انقلاب هرکس زندان میرفت وسالم بر میگشت صاحب یک افتخار با ارزش میشد
امروزه هرکس تحریم میشود وسالم میماند صاحب افتخار است- شیطانین از خداوندمنان
وپیامبران اعظام  رحمت الله علیهم اجمعین
وامامان صلواته الله علیهم اجمعین- و-ولایت فقیه صلواته علیه اجمعین ومومنین
ومومنات رحمت الله علیهم اجمعین میترسند که نورل کاذب انهارا خاموش کنند ومردم را
بیدارسازنند- حضرت ایوب علیه السلام هرچه 
معجزه
مناظره حضرت آقا امام صادق علیه السلام با ابو حنیفه در مورد بطلان قیاس
شیخ مفید رضوان الله علیه روایت کرده است:
محمد بن عبید، عن حماد، عن محمد بن مسلم قال: دخل أبو حنیفة على أبی عبد الله علیه السلام فقال له: إنی رأیت ابنك موسى یصلی والناس یمرون بین یدیه فلا ینهاهم، وفیه ما فیه فقال أبو عبد الله علیه السلام: ادع لی موسى، فلما جاءه قال: یا بنی إن أبا حنیفة یذكر أنك تصلی والناس یمرون بین یدیك فلا تنهاهم، قال: نعم یا أبه إن الذی كنت اصلی له كان أقرب إ
بسم الله الرحمن الرحیم-نظریات شخصی است-تزکیه وتعلیم- اگر انسان را دارای دوبعد ادراکی- حسی بدانیم- یکی مرکز  ان قلب است- که فطرت  را دربردارد- ودیگری نفس- که – هوا را دربر دارد—فطرت تعلیم میخواهد- ونفس تزکیه میخواهد- بعضی صفات که مثبت هستند در  قلب رشد میکند- وبعضی صفات که منفی هستند که درنفس رشد میکنند- صفات مثبت را ما  درباره انها به شناخت پیدا میکنیم انچنان که رسول اکرم صلواته الله علیه والله والسلم فرمودند خودرا درمعرض ان  نسیم های ملکوتی
بنام خدا 

سلام

امروز میخواهم برای شما درباره کبوتر مسافتی و ویژگی ورفتار انها توضیح بدهم.

کبوتر های مسافتی از ان دسته کبوتران نامه بر هستن انها هوش بالایی از بقیه کبوتر های تعزیینی دارند انها خیلی به خانه وفا دار هستن و خانه خود را
فراموش نمی کنن.
انها ضاهرشان به کبوتر وحشی(کبوتر چایی) که در چاه یا خرابه ها زندگی میکنن رفته اند با انها اشتبا نگیرید .

حس بویایی

حس بویایی این دسته کبوتران قوی هست و با بو کشیدن مسیر لانه را پیدا میک

دخترکی راه راه قسمت اول . 

ادما تو زندگی در برخورد با دیگران رفتار و اخلاقهای متفاوتی از خودشون نشون می دن و به نوعی با محیط اطراف و اتفاقات پیرامونشون ارتباط بر قرار می كنن در واقعه هر كس اخلاق خاص خودشو داره
مثلا بعضیا می تونن خیلی خشك و جدی باشن مثل بابای خدابیامرزم انقدر خشك و جدی كه اگه یه شب با كمربند به جون مادربد بختم نمی یوفتاد شام از گلوش پایین نمی رفت
و یا خیلی شوخ طبع و بذله گو.............. مثل اقای كیهانی دربون شركت
حرافترین
چند عنوان از یک روزنامه استرالیائی-!!

بسم الله الرحمن الرحیم-نظریات شخصی است- تیترهای یک روزنامه استرالیائی- شهر وو هان درچین که درانجا ا سال گذشته یک تیپ جدید ویروس کورنا کشف شده است خروج و ورود مردمان به این شهر ممنوع کردکه شیب انتشار مرض شدت پیا کرده است ومردم هنک کنگ مجبور شدن از رفتن به انجا صرفنظر کرد هاند وپول بیلیط قطار خودرا پس بگیرند- مسائل مهم اضمحلال اکولوژ یکی وکم توان بودن مادر حمایت کردن عوامل حیات- باعث میشود که ما از نگار
بسم الله الرحمن الرحیم-نظریات شخصی است-چالش بین ایران و فرانسه-فرانسه درقبل زمانی که میخواست برای ماهوار ه هایش از امریکا موشک اجاره کند امریکاتعداد انهارا محدود کرد وقیمت راهم بالابرد-لذافرانسه پایگزادری ساخت موشک ماهوبر اریان به کمک چند کشورغربی پای گذاری کرد این چالش مداوم روبه گسترش بود  بافروریختن شرق  رقابت برا  سر کشورهای اروپای شرقی شدت پیدا کرد ومسلمبود که امریکابرنده است ولی امریکا تازمانی شوروی فرپاشی کامل نکرده بود با اروپ
بسم الله الرحم الرحیم-نظریات شخصی است-
اولین سخنرانی  اقای بوریس جانسون- بسیار
شگفتی ساز شد- برخلاف سنت انگلستان بود – درتنگلستان سنت بران است که میگیوند انچه
از دست مان بر می اید انجام میدهیم واقای بوریس جانسون پیامبر گونه فرمودند درهمه
چیز حرف او جهانی راخواهیم زد- فرمودند درقبل-چوب لای چرخ خواسته ای شما میگذاشتند
جالا باهم متحد درعمل ونظر شویم- ایشان  ت
سن دبستان درنیویروک بزرگ شده است ودبیرستان مقدماتی را دربروکسل بلژیک بوده است
وزن ا

ترک اعتیاد و روش های درمان آن
اگر چه عوارض ثانویه اعتیاد در بین گروهی از معتادین كه به دلیل فقر و تنگدستی امكان تامین هزینه زندگی خود را ندارند ،سبب می شود كه برای خرج اعتیاد خود دست به هر كاری بزنند ، نسبت به سر و وضع و بهداشت فردی بی تفاوت شوند و در یك كلام مشمول تمام صفاتی كه جامعه به معتادان نسبت می دهد باشند اما این عمومیت ندارند و اكثریت معتادان را شامل نمی شود.
 رش ، او را به وادی خلاف سوق می دهد. خوشبختانه مدتی است كه در قوانین تجدید نظ
بسم الله الرحمن الرحیم-نظریات شخصی است-جناب اقای سقراط-میفرماید- اگر قرار است فلسفه را رد کنند  باید بادانش فلسفه رد کرد- یعنی فلسفه فلسفهرا رد میکند پس فلسفه درست است- منطق هم به همین دلیل  علومی که چهارچوب دارند وتبدیل سیستم یانظام میشوند- مبانی بدیهی وعقلانی انها درست وغلط را تشخیص میدهد مثلا ریاضایات- البته بعضی  موضوعات است که هنوز چهار چوب ندارد- و-فرض کنید  معجزه  وسحر ومانندان عقل محض میتواند باقواین کلی عقلانی انرا تائید ویا رد کن
بسم الله الرحمن الرحیم-نظریات شخصی است- چند
نکته- کانال وصال حق که مال اقایان وهابی است- که دراواخر بحث من رسیدم که دست
شیطان از پشت میبندد- میفرماید تمام زنان پیامبر اکرم صلواته الله علیه واله
والسلم در قیامت همان زنان پیامبر اکرم صلواته الله علیه واله والسلم هستند وتمام
اصحاب  درقیامت همان اصحاب رسول اکرم
صلواته الله علیه واله والسلم هستنداگر کسی تصور کند که خداوندمنان بخاط علاقه به
حضرت رسول اکرم صلواته الله علیه واله والسلم انهارهنوز
بسم الله الرحمن الرحیم-نظریات شخصی است- انسان دراین دنیا ازاداست- هر ایدولوژی رادا شته باشد-  - تاریخ گواه بران است که انسان اغلب برخلاف ادیان الهی حرکت میکند وراه جهالت میپماید البته این دلیل- نمیشود که اسنان مومن دست از تلاش بردارد ولی هیچگاه ازانکه دراقلیت است هم نبایددافسرده باشد وتاسف بار است- ونزدیک به قیامت باز انسان ازد میشود وبازهم راه انحراف طی خواهد کرد—اخیر سایت- نور مگز( مجله) بسیار راحت تر ازقبل- به بعضی از مقالات درسترسی پیدا
کار دولت درمورد جعبه سیاه درست است-

بسم الله الرحمن الرحیم-ظریات شخصی است- از اینکه جعبه سیاه به خارج ندادید کر درستی کردید زیرا معلوم میشود ریگی به کفش انها است که وسایل مربوطه را نمیاورند- اصولا تاریخ نشان داده است سیاستمدارکسی است خوب فریب بدهد ودرغرب وشرق نمونه های زیادی وجودارد وخواهد داشت که پس از مدت طولانی بعضی ازانها افشا میشود که چقدردروغ گفتند- درجنگ جهانی دوم نماینده انگلستان به پیش هیتلر رفت وهیتلر بیان کرد دولت لهستان که ر
 بسم الله الرحمن الرحیم- فلسفه  مذهب یا دین درحقیقت این فلسفه به این معنا نیست که ماازدرون مذهب یک  فلسفه مجرد وانتزاعی از استخراج کنیم- بلکه هدف این است  مذهب  درابطه با فلسفه درزندگانی ما چه اثری دارد حال این فلسفه مذهب رابا پروش گیاه مقایسه  میکنیم- گیاهان در کل  نقش مثبت وحیاتی  درزندگانی بشردارند- مذهب هم مینطور است- گیاهان همیشه همراه ما هستند مذهب همین طور است گیاهان از تاثیر کم تا زیاد اثر گذار هستند کذهب هم همینطوراست- از سادترین ت
بسم الله الرحمن الرحیم- نظریات شخصی
است- من مایل نبودم مقاله ای دباره مسئله خلیج فارس بنویسیم تا جریان بخوبی روشن
شود وببینیم که اندیشه من چقدردرست از اب درامد-ولی در کانال فارسی غربی بحثی
درباره مذهب ومدرنیته کردند وگای اسلام شیعی 
اوردند ودانشمندان  راستین غرب
وایران را کوبیدند  وتور کردن که بحث عقل
از غرب شروع میشود یک امر ضد مذهبی-و- شیعی 
است- وایران درحال درجا زدن است وخاطرات قومی که درغرب مطرح شده است درک  نمیکنند وحتی درک نمی کند بو
بسم الله الرحمن الرحیم-نظریات شخصی است- چرا ایران به سمت انقلاب اسلامی امد-  اقای الکس دنتورون متقد است کهانسان  همیشه بین مرض ودرمان است لذا بدنبال  منجی ویا طبیب میگردد- ودر مذهب  عدم نجات مربوط میشود به گناه- و عدم ایمان وانسان بدنبال منجی حقیقی در دنیا است ومهب  منجی هم  برای دنیا اس وهم برای اخرت است گناه خارج شدن از قوانین هستی است در مذهب  یکنفس شهوت طلب  ودیگری شیطان است درغیر مذهب شیطان  حذف میشود وجای شیطان انسان شریر مینشیند- انس
سفارش تبلیغ

خونِ جوشانِ امام حسین علیه السلام

پارسی بلاگ
درباره‌ما
پیام‌رسان
خانه

بسم الله الرحمن الرحیم-نظریات شخصی است-نیم نگاهی به مقاله حضرت اقای سید علیموجانی  رایزن دیپلماسی عمومی ایران درکشور لهستان-خبرنگار از ایشان سئوال کرده است با این همه سازمانهای مختلف درایران وخارج چرا ایران هراسی وشیعه هراسی تنزل پیدا نکرده است- ایشان جوابدرستی داده است کهانها درخارج روی این موضوع کارنکردهاند درموضوعات دیگری کار کردند- اما ایشان به نظر حقیر یک اشتباه قابلتوجه کرده است که قبلاز اانقلاب  سعی مسلمانان انقلابی ایران درخار
بسم الله الرحمن الرحیم-نظریات شخصی است-مسئله – یا موضوع یابقول خارجیان- ایتم- رهبری بسیارموضوع استرا-تژِیک- بشری بود ه است-متاسفانه قهرمان  های اصیل- رهبری درطول تاریخ- یا گمنام ماندند شایدیک قرن طول کشید  تا انهارا درک کردند ویا بقدرت نرسیدندویا کشته شدن که اغلب پیامبران اعظام صلواته الله علیهم اجمعین- چنین هستند رهبران درمان جنگ قهرمان نظامی بقدرت میرسیدند- یا ریس قبائل بزرگ کاغالبا سازماندهنده- اروگازینیر- فرهنگ جامعه هستند مانند ابی
بسم الله الرحمن الرحیم- نظریات شخصی است-جناب اقای صدیق افغان- فیلسوف ریاضی کهتحقیقات گسترده در اعجازقران کرده استودر سال 2012 از یک مرکز علمیدر انگستان مرد علم ریاضی معرفی شد- وبرای ایشان یک مدال  با طرح جدیدی را  بوجود اورد که انسازمان متعلق به شهر کمبریج است –که درانگلستان میباشد-وسعی کردن تحقیقات ایشان با مدل این مدال تاحدی شناسائی وشناخت بدست میاورد- فرض کنیدستارگان یک کهکشان را  ردجهت افقی وستونی  مثلا وزن انها مشخص کنید وبعدمتوجه شو
بسم الله الرحمن الرحیم-نظریات شخصی است- وضعیت
خاور میانه وجهان بخصوص اروپا بسیار حساس شده است- ورهبری غلط امریکا وحماقت
های  اسرائیل بر حساسیت ان افزوده است-
قبلا درالمان شرقی  حزب نیونازیسم- مخفیانه
روبه رشد بود ودرالمان غربی تصور میرفت حزب دست راستی  بتوانند دراین مورد کاری بکنند ولی چون کاری
نکردند  ومود عدم علاقه مردم قرار گرفتند
ودرانتخابات شکست خوردند- حزب نیو نازیسم المان کم کم شروع به فعالیت کرد ویک نظر
همین است که غرب وشرق به توا
بسم الله الرحمن الرحیم-نظریات شخصی است-درجریان
اخیر عربستان- در نامهایکه عربستان به سازمان ملل متحد نوشته است که تاکتیک اخیر
انها است ا بعضی از افارد بعلت شرکت در تظاهرات نام نبرده ا ست که این امر یک
خصومت بی جا است وضد قوانین  اساسی  عربستان ایجاد بلوا واشوب  است ایا واقعا عربستان تصور میکند این یک
حکمخداوندمنان پسندانه است یا انهارا جدائی طلب نام برده است ایا دلیلی  دارند؟؟ ایادرحال ترو شخصیت خودشان بدست خودشان
نیستد- ومقدمه  ازدست داد
بسم الله الرحمن الرحیم-نظریات شخصی است—غرب به
زنان ومردان الهی  ایرداهائی میگیرد- وجالب
است که امروزه  انهارا تروریست مینامد!!؟؟ا
اولین سئوال این است که اسوه زنان ومردان غرب کی ها هستند انهارامعرفی کنید وبین
اسوه های انها چه میزان محبت وعشق وفداکاری برای هم دیگروجود دارد- اسوه اسلام
حضرت فاطمه سلامالله علیها وحضرت علی علیه السلام است اسوه های فراتراز  هر میزان ایده الی که تصورات غربی  بتواند تصور کند ایا بین ایندو عظمت الهی  یکی دیگری ر
بسم الله الرحمن الرحیم-نظریات شخصی است- نکته اساسی  حفظ ابروی  خداوندمنان است-فرمود هاست لکل القوم هاد زمان ندارد یعی همیشه هدایت الهی موجود است- جناب اقای مالک بن انس – ریس مذهب مالکی یک کتاب دارد- بنام –موطا-مدتها معنی ان مشخص نبود- اخیرا میگوید احادیث ویراستار وادیت شده- ایدشنیعنی تصحیح شده غلط گیری شده وروان شده- به اصطلاح فقهی حدیت درست وسالم وقابل قبول- تعدادان دراصل 49 بوده است این 49 تا حدیث ها یاست مطالب جدید که دران زمان برای حل مسائ
بسم الله الرحمن الرحیم-نظریات شخصی است-جناب حضرت ایت الله العظمی –جناب اقای محمد امامی کاشانی- رحمت الله علیه- یک روز من خدمت حضرت ایت الله مرحوم حائری شیرازی درشیراز بودم- به ایشان گفتم- بی بی سی دارد-  ریسجمهور تعین میکند  اغواگری میکند لطفا جواب اش بدهید- ایشان فرمودند اگر شما حضرت امامی کاشانیرا قبول دارید- من به ایشان بگویم درنماز جمعه بیان کنند من درجمع بسیارکوچک شدم خواستم بیتی بخوانم خجالت کشیدم .وایشان به زیبائی مطرح کردند- ازایات
 بسم الله الرحمن الرحیم- نظریات شخصی است- جناب اقای عارف که زمانی در ایران ا خواندگان معروف بود حال درامریکا دارد حال میکند ااخیرا درتحت تاثیر  فضای ملتهب والوده امریکا  دو شعار دادند  یکی ان گیر  ال محمد افتادهایم وپدر ما درامد ودیگری  حضرت علی علیه السلام روز ی تا یکهزار نفر  سربریده است اگرتمدنی بشر دارد  نه تجددی محققین منصف انرا معلول زحمات انبیا علیم السلام اجمعین میدانند که خود رنج فراوان بردند  تعادا نعدود ی از انبیا هستند که  با
 بسم الله الرحمن الرحیم- نظریات شخصی است- جناب اقای عارف که زمانی در ایران ا خواندگان معروف بود حال درامریکا دارد حال میکند ااخیرا درتحت تاثیر  فضای ملتهب والوده امریکا  دو شعار دادند  یکی ان گیر  ال محمد افتادهایم وپدر ما درامد ودیگری  حضرت علی علیه السلام روز ی تا یکهزار نفر  سربریده است اگرتمدنی بشر دارد  نه تجددی محققین منصف انرا معلول زحمات انبیا علیم السلام اجمعین میدانند که خود رنج فراوان بردند  تعادا نعدود ی از انبیا هستند که  با
بسم الله الرحمن الرحیم-نظریات شخصی است- بسیاری  فکر میکنند   یاد گیری علم- نیازمند دانشگاه است  وتاحدی حوزه است- ولذا  زمانی که درسوره علق عظمت انسان- دریادگیری است وبصورت کلی کسانی که  علومی یاد میگیرنند تصور میش.د از طریق دانشگاه وحوزه است- البته حوزهبیسار متفاوت است تاحدی چهره بهچهره است- لذا چون رایط پیدا میکند تصور میکنند خداوندمنان انهارا مسخره کرده است  ویا درمورد روزی بدست اوردن شعاری برای خود داده است خودراشیرین کرده است-  درحال
بنام خالق هستی
عوامل شکر گزاری:
یک سری از عوامل هست که اگر انسان آنها را دریابد و به ان اعتقاد قلبی داشته باشند انسان باطنا یک حس شکرگزاذی نسبت به خداوند پیدا میکند
اول اینکه :
نعمت ها را ببیند
این خیلی مهم است که انسان نعمت ها را ببیند
خداوند زمانیکه برای انسانها مثال هایی در ایات قران میزند متذکر میشود که این مثال ها برای اهل تسلیم مایه ایمان آوردن است  ولی همین مثال ها برای اهل کفار مایه ضلالت و گمراهی است
خداوند حکیم در آیه شریفه 26 سوره بق
بسم الله الرحمن الرحیم- نظریات شخصی است-در  بی بی سی بیان میشود  که  ویروس کرونا ساخته وپرداخته امریکا است- ایا امریکا افراد خودرا میشکد ایا چاقو دسته خودر میبرد- جواب مثبت است- از همه مهمتر دراین باره دراخرازمان حدیث داریم دوست دوستخودرابای منافع میکشد وشریک برلی منافع شریک خورا میکشدویاخیانت میکند  وانسانها برای منافع بیشتر چون پلنگ میشوند ودرانجیل هم داریم درباره کرنا هم فلیم درست کردند وهم اخیرا کتابی   مصنوعی
پیداکردند که بیشتر کا
بسم الله الرحمن ارحیم-نظریات شخصی است – خانمی در  کانال  ایران فردا- بیانات مشعشعی- درباره مذهب فرمودد من تصور نمی کنم که استاید دانشگاه سیدنی  این همه احمق  باشند وتوصر میکنم ایشان برای ستون پنچم نرم افزاری ضد مذهب ساخته وپرداخته کردند که البته باوجودانکه مجری سکولار است ولی ج.ابی برای سئولات ایشان نداشتن- باتکنیک های غربی   میخواست –ماهی راگیچ کند وبه موقع قلاب رابی اندازد که اخیرا بنابرگفتهیک متخصص بهئیت  برای رسیدن بهاین منظور سیزد
بسم الله الرحمن الرحیم-نظریات شخص است-نیم نگاهی
به مذهب ایزدیان یا یزیدیان- درکردستان عراق- مقدمتا تاریخ اثبات میکندکه سرزمین
هائی که در  دشت باز هستند وبه جاده ودریا
راه دارند تمدن شکوفاتری  بوجود میاورند تا
سرزمین هائی که در کوهستن وتقریبا مداربسته هستند- درسرزمین های باز  بعلت استپ  
علفهای خود رو تاحدی بلند بخصوص استاپ های 
اسب خور جنگ بعلت  جاه طلبی وچپاول
و فتح واضافه کردن به سرزمین وغیره زیاد رخ میدهد وسرانجام درمقابل قدرت بالاتر
 بسم الله الرحمن الرحیم-نظریات شخصی است- نیم نگاهی به دعای زیارات عاشورا- کانال وصال حق  وهابی چندی  قبل حمله شدیدی به دعای زیارت عاشورا کرد- جای تعجب ندارد- حمله به شخصیتهای اقایان بسیارسخت است حتی لعنت کردن جناب معاویه لعین ابد الابدین برای اقایان ایشان بسیارسخت است ؟؟ اءپمه اطهار علیهم السلام هم مانند مقام رسالت صلواته الله علیه واله والسلم- هرچه میگویند حتی دعا یا مقام خداوندمنان جل وجلاله الشریف است ویا مورد تاپید خداوند منان  است از

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها